Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009
Nyní mimo provoz !! Příspěvky od 21.6.2005 do 9.2009

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Autorádio

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009 -> Citroën AX, Saxo
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Duen69

PříspěvekZaslal: út únor 19, 2008 8:23 pm    Předmět: Autorádio Odpovědět s citátem

Zdarec,chci se zeptat.Mám C - Saxo (r.v. 2000) Mám tam staré Autorádio na kazety a chtěl bych si koupit nové na CD-mp3.Jen mě jde hlava kolem z těch mnoha funkcí a hlavně výstupního výkonu autorádia.Jaký by měl být výkon a nebo je to jedno?Díky Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Robert C Holetín

PříspěvekZaslal: čt únor 21, 2008 9:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Víceméně pokud nejsi hudební fajnšmekr je to jedno. Nicméně mám stejné auto a stejné autorádio na kazety. Kazeta je celkem k prdu, ale rádio hraje velmi solidně a hlavně v noci neoslňuje, jako většina nových. Kolik bys chtěl za to originální co vyndáš z auta??? Mám ještě AX a určitě bych ho tam uživil.
Saxo 15D / 00
AX 1.0i /96
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Duen69

PříspěvekZaslal: čt únor 21, 2008 9:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj originál to asi není.Tedy pochybuji že tam dávali SONY model no. XR - C5300RV.Jinak díky za radu.Vyhlédl jsem si http://www.prohifi.cz/autoradia-s-cd/pioneer-deh-2000mpb

nebo
http://www.prohifi.cz/autoradia-s-cd/pioneer-deh-3000mp
u té 3000 mi přijde lepší display
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009 -> Citroën AX, Saxo Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: