Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009
Nyní mimo provoz !! Příspěvky od 21.6.2005 do 9.2009

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Nemáte někdo info

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009 -> Citroën C-Crosser
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
JohnSilver1

PříspěvekZaslal: po květen 28, 2007 2:12 pm    Předmět: Nemáte někdo info Odpovědět s citátem

Cenu a kdy bude na trhu ? Doufám že ta cena kterou jsem našel na netu (970 000) není pravda(konkurence je velká)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Czerto

PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2007 2:41 pm    Předmět: C-Crosser Odpovědět s citátem

No taky na něj čekám a hlavně na ceník, ale spíš bych se koukal kolik stojí Outlander. Ty ceny co byly na netu jsou hodně přehnané, to by nešlo prodávat.
Jen doufám, že Citroen nepříjde se stejným stupněm výbav jako má Mitshubishi. Chceš třeba střešní okno, tak si kup výbavu Instyle a prihod treba 50 koliků navíc.
Jedu se na něj podívat na autosalon do Brna, tak snad se mi podaří zjistit i cena. Planujeme jeho koupi příští rok, tak snad nás na něm neco neodradí. Byl jsem si vyzkoušet Outlander, ale nadšený moc nejsem, především z interieru Sad, bojím se že to bude úplně to samé. Žádný nápad ala citroen.
Alien

PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2007 2:48 pm    Předmět: Re: C-Crosser Odpovědět s citátem

Czerto napsal:
No taky na něj čekám a hlavně na ceník, ale spíš bych se koukal kolik stojí Outlander. Ty ceny co byly na netu jsou hodně přehnané, to by nešlo prodávat.
Jen doufám, že Citroen nepříjde se stejným stupněm výbav jako má Mitshubishi. Chceš třeba střešní okno, tak si kup výbavu Instyle a prihod treba 50 koliků navíc.
Jedu se na něj podívat na autosalon do Brna, tak snad se mi podaří zjistit i cena. Planujeme jeho koupi příští rok, tak snad nás na něm neco neodradí. Byl jsem si vyzkoušet Outlander, ale nadšený moc nejsem, především z interieru Sad, bojím se že to bude úplně to samé. Žádný nápad ala citroen.

Očemávám min. rozdíly - jen max. v klastli a přední masce. Kua, bohužel. Ale uvidíme.
Mamut

PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2007 2:57 pm    Předmět: Re: C-Crosser Odpovědět s citátem

Czerto napsal:

No já bych to bral tak, že to rozhodně nebude mít motor od VW jako dosavadní naftový Outlandery, měly by bejt nějaký změny na nápravách a jinak nastavený pružení, jak v interieru nevím...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JohnSilver1

PříspěvekZaslal: st červen 06, 2007 11:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No tak jsem ho viděl a vnitřek je to samé jako outlander. Takže u nás je rozhodnuto i když jsem citroenář tak tohle ne . Vyhrává SantaFe
Czerto

PříspěvekZaslal: út červen 12, 2007 2:43 pm    Předmět: Brno Odpovědět s citátem

JohnSilver1 napsal:
No tak jsem ho viděl a vnitřek je to samé jako outlander. Takže u nás je rozhodnuto i když jsem citroenář tak tohle ne . Vyhrává SantaFe

Tak jsem se na něj jel podívat do Brna. Hezky se tam točil na podnose,ale to bylo asi tak všechno. Hlavně ta tabulka s cenou 1,2 milionu za vystaveny kus, v zakladu cena kolem 1 060 000 mě dostala. Stejně jako ty jsem citroenář,ale tohle opravdu ne. V rodině ted právě řešíme SUV, ale volba u nás asi padne na GrandVitaru nebo novy X-Trail. Je to škoda, ale cena C-Crosser uz je na nas bohužel příliš vysoká.
Petris

PříspěvekZaslal: út červenec 03, 2007 7:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak cena na citroen.de je od 33500 euro... Shocked, Ale viděl jsem je na kamionu v černým provedení a musím říct, opravdu nádhera Wink
barenst

PříspěvekZaslal: pá srpen 03, 2007 10:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja nevim srovnavat Grand vitaru neni zrovna dobre meritko , mozna jeste ten nissan ale i tak ve velikosti je Citroen na tom lepe .
A co se tyka kvalit Nissan vs Mitsubishi tak asi Mitsubishi(citroen) .
Suzuku nedela vlastni motory a do nedavna daval motory od Peugotu/Citroenu .
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009 -> Citroën C-Crosser Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: