Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009
Nyní mimo provoz !! Příspěvky od 21.6.2005 do 9.2009

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Koupě Evasion

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009 -> Citroën Evasion, C8
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tomas.dupal

PříspěvekZaslal: po únor 06, 2006 6:41 pm    Předmět: Koupě Evasion Odpovědět s citátem

Uvažuji o koupi Citroenu Evasion 2.0HDI, rv. 2001, prosím o Vaše postřehy a zkušenosti s tímto vozem, jeho slabiny a přednosti.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tomas.dupal

PříspěvekZaslal: ne únor 19, 2006 5:41 pm    Předmět: Koupě Evasion Odpovědět s citátem

Děkuji všem za pozitivní názory, již jsem si ho pořídil.
peter hudac

PříspěvekZaslal: st únor 22, 2006 6:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sorry, dele jsem tady nebyl, nezachytil jsem Tvuj dotaz. Ale ja ho mam take ne dlouho, takze bych Ti asi nedovedl zodpovedne poradit. Kazdopadne bych se divil, pokud by jsi nemel casem problemy s ventilatory topeni (ktere jsou tam bohuzel 2), pak s rameny predni napravy, ktere je bohuzel nutno menit cele (nelze vymenit jen klouby jako u vsech normalnich aut) a tak.

Ja menil jeste cerpadlo serva, cerpadlo v nadrzi a ceka mne pry jeste remenice na HDI.

Jaky mas motor?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009 -> Citroën Evasion, C8 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: