Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009
Nyní mimo provoz !! Příspěvky od 21.6.2005 do 9.2009

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

2,2 HDI a tahání karavanu

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009 -> Citroën C5, C5 Break - X7 od rv. 2008
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ladin

PříspěvekZaslal: út červen 23, 2009 5:16 am    Předmět: 2,2 HDI a tahání karavanu Odpovědět s citátem

Hodlám si koupit C5 2,2HDI(98KW).Mám Xantii II 1,9td se kterou jsem moc spokojen, jenže ta se na tahání karavanu příliš nehodí. Zajímají mne zkušenosti s tažením karavanu. Výkon, spotřeba.....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nejt11

PříspěvekZaslal: čt červen 25, 2009 10:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nazdar Ladine,
1. jsi ve spatnem Foru. Toto je pro C5 III. V tom je 2,2 l motor se 170 Ps (125 kW).
2. Verim ze 1,9 TD je v Xantii na Caravan trochu malo. Ale HDI 109 PS motor je pro Caravan vice nez dostacujici. Ja sam na Xantii nemem tazne zarizeni, ale muj pritel, pan Horsteiner Ti poda info z vlastni zkusenosti.
Jeho tel je 602 746 994.
A kdyby jsi peknou X2 Combi chtel, tak ti mohu moji prodat tel. 607 532 377.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nejt11

PříspěvekZaslal: po červenec 27, 2009 8:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nazdar Ladine;
bohuzel jsem byl cely mesic v cechach. Proto odpovidam az ted.
Moji X2 HDI Exclusive Hydroaktiv jsem koupil pred 5-ti lety s ca. 120 t. km. Hned po koupi jsem nechal udelat dutiny. Barva Stribrna. Mam zimni kola a nepouzity stresni nosic.
Nyni ma 233 t km.
S autem jsem nemnel a nemam zadne problemy. Rozvody jsem nechal ve 160 t.km menit. Sam jsem mnenil asi ve 150 t oba ventilatory chladice. Jednou jsem byl v Italii v dilne - pokazil se El.mg ventil Hydroaktivu.
U p. Hornsteinera jsen nechal rozebrat, zkontrolovat a pretesnit ulezeni zad. ramen. Pri te prilezitosti byla opravena a konservovana dosedaci plocha zad. brzdicu. Dalsi drobnosti jako brzd. kotouce, lana ruc. brzd. Samozrejmne vymena LHM; v motoru jezdim na syntetiku, doplneni klimatisace a to je tak asi vsechno. za auto chci vice jak 2500 Euro,
protoze, ikdyz ho nacham vysrotovat (coz je mne velmi lito), dostanu za nej 2500 E.
Mas-li zajem nebo dotaz napis mne a dej mne tel cislo pevne linky, zavolam zpet. Moje je 0049 7142 42236.

Petr Skala
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009 -> Citroën C5, C5 Break - X7 od rv. 2008 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: