Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009
Nyní mimo provoz !! Příspěvky od 21.6.2005 do 9.2009

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Vybitý akumulátor u V6, aneb Immobilizer fault

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009 -> Citroën C5, C5 Break
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Childeater

PříspěvekZaslal: st červen 17, 2009 4:29 pm    Předmět: Vybitý akumulátor u V6, aneb Immobilizer fault Odpovědět s citátem

Anebo ještě lépe, jak jsem ze sebe udělal blbce.

Dnes ráno jsem přišel ke své C5, odemknul, vlezl dovnitř a pokusil se nastartovat. Cvakání, pohaslé budíky, na displeji nápis Engine immobilizer fault. A kruci, říkal jsem si. Určitě baterka. Buď zůstalo svítit světýlko v kufru, nebo se zbláznila ta nabíječka, kterou jsem zapomněl ve zdířce - no, prostě jsem popadl akumulátor, vrazil na nabíječku (pominu peripetie se řvoucím alarmem) a odešel do práce.

Přišel jsem kolem druhé, vzal nabitý (nabitý?!? ó, jak jsem se mýlil) akumulátor, nainstaloval. Nahodil DO, vlezl do auta - a prd. Cvakání, hlášky už nabraly grády (ESP/ASR fault, airbag deactivated...) a mě polila hrůza. Zavolal jsem odtahovku (bydlím na náměstí do Citroenu Hlásek to mám asi kilometr), nechal se odvézt i s autem do servisu a odvyprávěl mladému technikovi svůj příběh.
Přines baterku, pravil technik nějakému pucflekovi. Přiběhl s baterkou, hoši jí vmžiku nainstalovali, a ejhle. Chybové hlášky zmizely. Motor běží. A mě hlavou taky běží "Ty seš ale vůůůl"... Very Happy
No nic. Takže takhle to vypadá, když lehne aku. Pokud se vám to přihodí, jistě vymyslíte levnější variantu než já, za 4.000,- s odtahem.

Ch.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009 -> Citroën C5, C5 Break Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: