Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009
Nyní mimo provoz !! Příspěvky od 21.6.2005 do 9.2009

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Co tohle je za ,,Kreténa"!!!!

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009 -> Citroën 2CV, AMI, Mehari, LN, Visa
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
meďák

PříspěvekZaslal: čt duben 09, 2009 4:57 pm    Předmět: Co tohle je za ,,Kreténa"!!!! Odpovědět s citátem

Tak tohle jsem ještě nežral!!!! Idea Evil or Very Mad Totální kretén!!!Jakej rejd jak autobus???Jak nebrzdí???Nezatáčí???!!!Krypl!!!!To mi fakt hnulo žlučí!!!

http://auto.idnes.cz/citroen-2cv-kdyz-jde-logika-stranou-du1-/auto_ojetiny.asp?c=A080505_172604_auto_ojetiny_ok
www.kmcentrum.ic.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
tomi

PříspěvekZaslal: čt duben 09, 2009 9:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sa nerozčuluj, keď nevie jazdiť.... Very Happy
ale ja som do ami už dal baterku a naštartoval, v sobotu ideme domov Smile
meďák

PříspěvekZaslal: po duben 13, 2009 6:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já už pracuji Laughing Cx hotová,a kachna už je na 2 kusy Laughing Rám na kolech,a kastle na kozách:-)myslel jsem e to bude míňSad
www.kmcentrum.ic.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
B@RT

PříspěvekZaslal: po duben 13, 2009 10:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

když jsem byl na škole tak jsem dělal dvě léta kachnu, vyvařená – nastříkaná – nová sedadla, loni jsem se dal do baráku a teď řeším stavební práce a práce na zahradě, nějak není čas. Kachna je na špalkách v garáži asi čeká na můj důchod Smile

Loni jsem aspoň na půl hoďky protočil motor, letos jsem zjistil že zpuchřela hadice benzínu takže asi ani nepoběží Sad

článek děsný, koupí auto, nasere do něho nehorázný peníze a ještě se divý že to nezatáčí jak Fabia s el posilovačem. Ten rejd se skutečně menší, brzdy mam vpředu dávaný kotouče takže je to dobré, pokud má bubny bude to slabší Smile
tomi

PříspěvekZaslal: út duben 14, 2009 6:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

to jirko:
tak pozerám, že si sa dosť pohol, to som rád, dúfam, že budem mať čas a stavím sa u teba a pozriem, čo to "vystrájaš"

to petr:
tak to mi je kačky trochu ľúto, ale verím, že po baráku sa dostane aj na ňu Smile

Ja som priviezol ami domov a tento týždeň začnem na nej pracovať, ako prvé pôjde zrejme von motor. Som zvedavý, koľko toho stihnem, lebo za chvíľku začína skúškové a ešte musím napísať seminárku, tak bude toho dosť :/
Neskôr pridám aj fotky ami.
meďák

PříspěvekZaslal: st duben 15, 2009 3:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to petr:
jj znám...dělal jse s tátou na baráku:-(.ttahle kombinace barev je pěknáSmile

tomi:
no jo už jsem m usel:-D..no gratuluji..:-)konečně se ti to pohne:-)
www.kmcentrum.ic.cz
JiRaY

PříspěvekZaslal: st duben 15, 2009 8:39 pm    Předmět: Re: Co tohle je za ,,Kreténa"!!!! Odpovědět s citátem

meďák napsal:
Tak tohle jsem ještě nežral!!!! Idea Evil or Very Mad Totální kretén!!!Jakej rejd jak autobus???Jak nebrzdí???Nezatáčí???!!!Krypl!!!!To mi fakt hnulo žlučí!!!

http://auto.idnes.cz/citroen-2cv-kdyz-jde-logika-stranou-du1-/auto_ojetiny.asp?c=A080505_172604_auto_ojetiny_ok

Prosímtě,co se tak čílíš?Je to člověk,co nemá k mechanice jako takové vztah,ale zamiloval se do citroena,a nechal si ho dát dohromady,velice mu fandím,takový pěkný exemplář jsem ještě neviděl.

A to že auto hůř zatáčí,a brzdí,no a řekněme že jízdní vlastnosti jsou na dnešní dobu slabé,to je snad jasné,nevím co se vztekáš,já když přesednu z jednoho auta do jiného,tak si taky říkám,že to napytel brzdí,špatně řadí,nebo má blbej rejd,než si za chvilku zvyknu a to těch aut jako řidič z povolání docela vystřídám Smile

Citroen Xantia 2.0HDi Exclusive 109k 99"
Citroen BX TurboD 92",voňafka:-)
HDi-Hodně dobrá investice Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tomi

PříspěvekZaslal: čt duben 16, 2009 9:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

meďák napsal:

tomi:

jj, to dúfam Smile inak tak ako som sľúbil link na fotky: http://www.tomi.citroenklubpraha.eu/sk/index.php?page=min_my_ami6

Naposledy upravil tomi dne st duben 22, 2009 6:17 am, celkově upraveno 1 krát
meďák

PříspěvekZaslal: čt duben 16, 2009 7:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

meďák napsal:
to petr:
jj znám...dělal jse s tátou na baráku:-(.ttahle kombinace barev je pěknáSmile

tomi:
nevim jak ty Jiray,ale já jsem s kachnou najezdil víc jak 40 tis km,a to by to bylo,aby mně to nenasralo.
Za prvé,kachna brzdí narosto dokonale!!!!!!!Kotoučová brzda u převodovky?co víc si můžu přát!!!a on v té kachně určitě nemá bubny vpředu!!
Za druhé!!!má výborné jízdní vlastnosti!!!
Za třetí,!!!znám málo aut,které má tak velký rejd!!!

To mně nasralo!!
www.kmcentrum.ic.cz
JiRaY

PříspěvekZaslal: čt duben 16, 2009 9:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já osobně jsem nikdy neměl tu čest jet s kachnou,sedlám jenom naše xantie a Bxo.

S tím rejdem,a brzdami-ono je to relativní,třeba je majitel zvyklý na přeposilované,a přesné řízení s velkým rejdem,jako má třeba Fábie,a na brzdy"jedovky",co jsou třeba v nejakém prassátu,audině nebo kýho čerta,čím to vlastně jezdí denně.

Já osobně můžu říct že bezkonkurenční rejd má třeba Ford Transit 99",ten se doopravdy otočí na pětníku,kola se vytáčejí bezmála kolmo ke karoserii.No a nejostřejší,a nejjednovatější brzdy má zas Medvěd 814,co s ním jezdím,tam jen lechtám pedál,jsou asi 20x ostřejší než v BXe,kdybych přišlápl víc pedál,tak proletím čelním sklem,beze srandy Very Happy

Citroen Xantia 2.0HDi Exclusive 109k 99"
Citroen BX TurboD 92",voňafka:-)
HDi-Hodně dobrá investice Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Miloš Timko

PříspěvekZaslal: čt duben 16, 2009 9:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já kachnou jel když sem ji stopnul v Příboře kdysi. Byl to nějaký hipísák (alespoň tak vypadal) a nestěžoval sem si.. Very Happy Už je to ale asi 7 let, takže to nepamatuju do detailu.
jinak ty brzdy sem nejostřejší zažil v CX. Byly jedovatější než v BX..
A rejd má nejlepší BMW 735iL co jsme meli - slaplo se na plyn a otocilo se na miste... Very Happy
BX 1.8TD v plne '89
CX 25 TD2 Limousine '89
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
meďák

PříspěvekZaslal: ne duben 19, 2009 9:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V pohodě,s tím Tranzitem máš pravdu vím to,jel jsem s tím taky.Ale musím souhlasit,že Pravdu má Miloš,protože CX má nej Brzdy!!!!není lepší brzda!!!

No a za další,ačkoliv nerad,musím ti dát zapravdu Miloši s tím zadohrabem:D
www.kmcentrum.ic.cz
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009 -> Citroën 2CV, AMI, Mehari, LN, Visa Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: