Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009
Nyní mimo provoz !! Příspěvky od 21.6.2005 do 9.2009

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

kampaň ALKOHOL ZA VOLANT NEPATŘÍ

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009 -> Citroën C4 Picasso, Grand C4 Picasso
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Wampo

PříspěvekZaslal: út únor 24, 2009 10:11 pm    Předmět: kampaň ALKOHOL ZA VOLANT NEPATŘÍ Odpovědět s citátem

vím že všichni zde jezdíme autem podívejte se sem a kdyžtak podepiště .. já to podepsal ... ožralí doktor zabil autem dva lidi, odmítl dechovou zkoušku a odběr krve, je na svobodě !!!

[/b]www.alkoholzabiji.cz [url]www.alkoholzabiji.cz [/url]
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slim Jim

PříspěvekZaslal: st únor 25, 2009 12:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Doporučuji napřed prostudovat názory KKP (krajně kritického pravičáka).
1) http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2009020801
2) http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2009021503
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Wampo

PříspěvekZaslal: st únor 25, 2009 6:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Slim Jim napsal:
Doporučuji napřed prostudovat názory KKP (krajně kritického pravičáka).
1) http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2009020801
2) http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2009021503

To jsem taky četl .. s něčím lze souhlasit jako v ostatních článkách jiného tématu, ale podstatné tady je, že docela vychází i informací dostupných z médii, kdyžto já mám informace přímo ze spisu PČR a je zapotřebí tu legislativu změnit.
Wampo

PříspěvekZaslal: st únor 25, 2009 7:05 am    Předmět: Blábol Odpovědět s citátem

To stačí i přečíst http://chebsky.denik.cz/zlociny-a-soudy/so_nehoda_revay20090129.html

A když pročtu všechny diskuze kde ALKOHOL ZABÍJÍ né jen, která se týká této kauzy nezbyde konstatovat, kdo má moc a prachy tak se vykroutí, protože v tom zákoně fakt jsou díry ! Můj názor KKP je jeden z těch kteří jezdí rzovna pod parou často, ale až by ožrala sejmul jedno dítě ? No to by byl článek na ten bych si chtěl počkat jak by psal Cool Ale raději to nepřivolávat ! Vlastně je řečeno Chlastáš ? Jezdíš ? tak nedejchej, nedávej krev a vysekáš se z toho ! A zjistit kolik jsi měl alkoholu v krvy se dá i jinak než aby tě nutili dejchat jak píše KKP že třeba nemůžeš a budou ti skákat na hrudník aby jsi vydechl tím mě pobavil Very Happy Very Happy Very Happy jsou jiné možnosti, ale jde vidět, že tím psaním se KKP jen baví a je to plácání do větru. Źádné činy, tam se evidentně někdo snaží něco změnit, tak proč mu nepomoc ? Všichni by jsme mluvili jinak, kdyby se to týkalo nás samotných. Takže pro mě nic nepodloženého, blábol, žádné fakta. Nicméně je to názor a každý si může říkat a psát pomalu co chce. Ale nerad bych potkal nějakého vožralu aby mi zrušil novou C4 to bych ho asi vytáhl z auta a navzdory KKP bych mu na ten hrudník šlápl aby vydechl na posled Smile pak mu pošlu postup, jak lze získat i alkohol z dechové zkoušky, když někdo nechce dýchat Smile
Slim Jim

PříspěvekZaslal: st únor 25, 2009 10:02 am    Předmět: Re: Blábol Odpovědět s citátem

Wampo napsal:
1) A když pročtu všechny diskuze kde ALKOHOL ZABÍJÍ né jen, která se týká této kauzy nezbyde konstatovat, kdo má moc a prachy tak se vykroutí, protože v tom zákoně fakt jsou díry !
2) Můj názor KKP je jeden z těch kteří jezdí rzovna pod parou často, ale až by ožrala sejmul jedno dítě ?
3) Ale raději to nepřivolávat !
4) ...ale jde vidět, že tím psaním se KKP jen baví a je to plácání do větru. Źádné činy, tam se evidentně někdo snaží něco změnit, tak proč mu nepomoc ?
6) Všichni by jsme mluvili jinak, kdyby se to týkalo nás samotných.
7) Takže pro mě nic nepodloženého, blábol, žádné fakta.
Cool ...Ale nerad bych potkal nějakého vožralu aby mi zrušil novou C4 to bych ho asi vytáhl z auta a navzdory KKP bych mu na ten hrudník šlápl aby vydechl na posled Smile pak mu pošlu postup, jak lze získat i alkohol z dechové zkoušky, když někdo nechce dýchat Smile
Vezmu to v bodech, jinak by to bylo strašně ukecaný a nepřeheldný (to možná bude i tak):
Ad 1) Kdo má moc a prachy, ten se vykroutí z čehokololi. Toť podstata problému. Neřekl bych, že na vině je defektní zákon (a to navzdory tomu, že zákon, o kterém se bavíme, je skutečně zmetek non plus ultra i na naše poměry). Podle mého názoru je na vině defektní systém.
Ad 2) Možné to samozřejmě je, nicméně nenacházím pro to žádné podklady. Zrovna tak můžeš být přesvědčen o tom, že nalitej jezdím já, nebo já můžu být přesvědčen o tom, že nalitej jezdš ty, a bude to zhruba stejně podložená domněnka.
Ad 3) To máš teda recht Twisted Evil .
Ad 4) To, co dělá D-FENS, možná není úplně stoprocentně konstruktivní (což ostatně sám uznal), ale je to lepší, než kdyby nedělal vůbec nic, a možná je to pořád ještě to nejkonstruktivnější, co lze v rámci nastaveného systému dělat. V konkrétním případě je to dokonce lepší než ta akce, jejíž součástí je i ona petice, protože celé je to úplně mimo realitu (viz argumentace v čálnku). Pokud bych to měl maximálně zjednodušit, tak bych řekl, že dávat politikům záminku pro další utažení šroubů, které v konečném důsledku nikam nepovede (jak už to tak bývá) v tomhle Balíkově prostě není dobrý nápad. Nakonec se toho ještě chopí nějakej mesiáš á la Šimonovský a vyleze z toho nějaká další zrůdnost, která nám všem bude v nejlepším případě jenom otravovat život.
6) To nepochybně a já toho člověka naprosto chápu. O to smutnější je, v jakou akci Z se ta petice nakonec zvrhla.
7) Pravda je, že zrovna extra koncentrát to není, už jsem na D-FENSu četl mnohem nadupanější články. Ovšem pořád platí pravidlo na D-FENSu obecné, a sice že "nic" přeci jenom vypadá poněkud jinak (kdo si chce udělat konkrétní představu o obsahové náplni pojmu "nic", toho si dovoluji odkázat na argumentace zastánců bodového systému, zákazu držení palných zbraní, zákazu potratů a jiných kravin).
Ad 8 ) To jsme na tom zhruba podobně Wink . Je ovšem třeba si uvědomit jednu podstatnou věc, a sice, že statisticky vzato představují ožralové za volantem zcela marginální problém, přinejmenším pokud jde o počet zmařených životů (pokud bychom se bavili o materiálních škodách typu rozbouranej plot kolem domu, tak tam by situace zřejmě byla poněkud jiná, ale to zas není nic, co by nespravily peníze). Alkohol za volantem nepochybně zabíjí, ale to se zrovna tak dá říct například o padajících taškách ze střech.
Na závěr malá statistika, když už jsem nakousl ty padající předměty: v mojí oblíbené turistické oblasti, kterou nebudu jmenovat, jsou vytěžené lomy, kde kameny, shozené blbečkama dolů do jámy, zabijou v sezóně údajně až pět lidí měsíčně(!). Za půl roku (zhruba délka sezóny) je tam tudíž zhruba stejně smrťáků, jako ožralí řidiči způsobí za rok (uvědomte si, že se bavíme o oblasti zhruba o rozloze Prahy, nikoli o ceých Čechách). Tato úmrtí jsou důsledkem výskytu blbů, z nichž 99 % je nepochybně střízlivých. Ještě tu má někdo pocit, že alkohol je ta největší metla lidstva? Nevím jak vy, ale já vidím mnohem horší, tedy především rozšířenější problém. Komu se ho prvnímu povede pojmenovat, vyhrává žvejkačku Cool .
Miloš Timko

PříspěvekZaslal: st únor 25, 2009 10:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ze by agresivita na silnici a bezohlednost? Smile

Posles mi tu zvykacku? Very Happy

Taky me stvou bezohledni ridici a agresivni, ale faktem je, ze alkohol byt v malem mnozstvi za volant nepatri. mozna jeste v kombajnu na poli kdyz budou zne (a to jen za jistoty, ze nikoho prejet nemuzu, protoze tam nikdo neni)
BX 1.8TD v plne '89
CX 25 TD2 Limousine '89
Slim Jim

PříspěvekZaslal: st únor 25, 2009 9:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Skoro Wink . Bezohlednost a prasení jsou v podstatě projev (jeden z mnoha). Problém sám se jmenuje blbci všeho druhu. Všichni ti, co přemýšlí v lepším případě až poté, co vinou jejich jednání, začasté nepochopitelně debilního, došlo k nějakému průseru (český právní řád má pro to výraz "účinná lítost", což zní trochu jako vtip, protože jakákoli lítost obvykle z podstaty věci zrovna dvakrát účinná nebývá).
Alkohol za volant samozřejmě nepatří. O tom se většinou nehádají dokonce ani ti ochlastové Cool . Nicméně existujou tu horší problémy k řešení (Kolik nehod se stane vinou komunikací v dezolátním stavu, lemplovsky provedeného dopravního značení a jiných tuzemských specialit pro motoristy? Nemám tušení, ale u vědomí toho, jak vypadá třeba D1 a přilehlé okresky údajně I. třídy, bych to šacoval na víc než třicet ročně... Navruhuji petici Razz ).
EDIT by Slim Jim (12. března 2009): Soudě podle toho, jak neobyčejně bouřlivou diskusi toto téma vyvolalo (je tu šest příspěvků a prakticky jsme tady diskutovali sami s Wampem, Miloš se zapojil spíše formálně Cool ), bych řekl, že ožralové za volantem jsou skutečně marginální problém a jako takoví jsou kupodivu i vnímáni Wink .
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009 -> Citroën C4 Picasso, Grand C4 Picasso Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: