Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009
Nyní mimo provoz !! Příspěvky od 21.6.2005 do 9.2009

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Nález kradeného vraku BX TZD Turbo Break

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009 -> Obecná poradna
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
JiRaY

PříspěvekZaslal: út leden 13, 2009 7:08 pm    Předmět: Nález kradeného vraku BX TZD Turbo Break Odpovědět s citátem

Čau lidi,dnes jsem objevil v jednom zákoutí prahy polorozvrakované BX,je to kombík červené barvy,rok výroby 92,černý interiér,tažné,motor 1,8TZD Turbo.

Auto nemá SPZ,vymlácený všechna okénka,uvnitř bordel,nasněžíno,prokopané dveře,přední světla vymlácené pod autem louže provozních kapalin,obložení sloupku řízení na mraky,vytrhané kabely,asi krádež.

Zvláštní znamení-celkem zachovalý stav,majitel si asi auta hleděl,podložky pod SPZ s logem citroen,a nějakého autoservisu,tuším Pachta dřínov,ale může to být i Fejkl.

Nevíte,čí by to mohlo být?(pár věcí by se mi hodilo).Více info po SZ.

Citroen Xantia 2.0HDi Exclusive 109k 99"
Citroen BX TurboD 92",voňafka:-)
HDi-Hodně dobrá investice Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Slim Jim

PříspěvekZaslal: út leden 13, 2009 10:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli se ti něco hodí, tak si to vem. Jak to tak líčíš, tak nebudeš první ani poslední Wink Twisted Evil . Anebo jiná možnost, poněkud méně hraničící s trestním zákoníkem- opiš si VIN a prožeň ho datbází kradených automobilů. Sice to de facto znamená se do auta vloupat, ale nemyslím, že by to někomu vadilo (a z hlediska zákona to vlastně ani vloupání není, protože přitom nepřekonáváš žádnou překážku, to už za tebe udělali nějací nepřizpůsobiví spoluobčani). Jestli je kradenej, tak můžeš policii upozornit, kde stojí, a možná budou tak v rauši z dalšího úspěšně vyřešeného zapeklitého případu, že ti nějakým neoficiálním kanálem zprostředkují spojení na majitele (není to taková fantasmagorie, jak to možná vypadá, celá policie je jeden velký neoficiální kanál Cool ).
BTW nebylo to náhodou poblíž Nákladového nádraží Žižkov? Jestli jo, tak mám pocit, že ho znám Very Happy .
JiRaY

PříspěvekZaslal: st leden 14, 2009 6:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no,teď stojí trošku jinde,nákladové nádraží je na druhé straně.

Je to spíš směrem na vysočany.

Já myslel,že se třeba najde,někdo,komu ho ukradli.
Jinak,věcí by se tam našlo,ale přecijen,vlízt na ulici do rozvrakovanýho auta před lidma,a začít tam něco krást,to je tak pro cigoše,ale jak jsem odjížděl,tak tam kolem kroužilo jedno červené BX TZD Turbo Twisted Evil Very Happy

Buď to bylo jeho,a nebo šel nakupovat za 5 prstů Very Happy

JiRaY

PříspěvekZaslal: st leden 14, 2009 9:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Slyšel jsem jeden názor,a to je ten,že pokud to stojí na ulici bez SPZ,tak to tím pádem prakticky patří městu,a zájem města je odtáhnout to,tudíž by se jim dala ulehčit práce Twisted Evil

Nevím,nevím,hodilo by se mi pár dílců,ale já jsem zase moc měkkej na zloděje Wink

Viděl jsem,jak je u toho auta střídavě otevřená kapota,a pak zase zavřená,takže tam asi někdo chodí na čumendu Wink

Majk.Z

Bydliště: Sever Jihu, Jih Středu, Východ Západu. Teď se s tím poperte. :-)

PříspěvekZaslal: st leden 14, 2009 10:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak, v jednu v noci, to snad měkkej nebudeš. Twisted Evil

P.S. Tak to zas pozor s tou RZ. To, že to je bez papírů ještě neznamená, že to někomu nepatří (jak ty říkáš městu, byť může být jeho zájmem to odtáhnout, je to "jeho" a z toho mu vyplívají nějaká práva a povinnosti - psáno dál). Zápis v registru je jen "informativního" charakteru. A pokud by tě někdo načapal (iniciativář, poliš), jak to "kradeš" nebo něco z toho "kradeš", byť to může být totálně rozebraný vrak, pořád se dopouštíš trestného činu (pokud by škoda byla větší, než 5000 kačen) popř. přestupku (níž, než 5 kilokorun). Bacha na to, bohužel (bohudík???) pořád u nás existují iniciativní blbci alias PéeSVéBáci. Confused

Tím tě ale nechci strašit... Psal jsem to jen tak na okraj, aby se nešířila fáma, že co není podepsaný, to si můžu vzít...

Xantia X1 1,6i rv. 93 Blanc Meije

Prodám některé díly z X1 zde.

Naposledy upravil Majk.Z dne čt leden 15, 2009 2:03 am, celkově upraveno 1 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Slim Jim

PříspěvekZaslal: st leden 14, 2009 11:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo na Vysočany? Taky pěknej Sherwood Wink . Vy fajnovky z residential district PrahaXX na to nejste zvyklí, ale tady u nás (a v jiných slumech kolem středu staré Prahy Very Happy ) platí, že v noci měkkej fakt bejt nemusíš. Potkat tady na ulici policajta nebo aktivistu po setmění a navíc v tom svinským mraze je zhruba stejně pravděpodobné jako vidět managera bez prasáta ftédéíčku Wink . Klidně to nalož na podvalník a nakvartýruj si to do garáže en bloc. Pro případ, že se tě bude někdo pokoušet zastavit, doporučuji namazat si ksicht kolomazí a natrénovat ten správný bojový pokřik (nejlépe něco o "rászové dyskreditáci" Razz ).
sima

PříspěvekZaslal: pá leden 16, 2009 5:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já montoval za bílého dne přímo v centru u hlavní cesty,kde projede denně 40 000 aut a je to nemlich furt ucpané-pod svícnem je největší tma Embarassed Laughing Ale vždy jen tak půl hodiny,stejně to skončilo někde ve šrotě.A to jsem zjistil,že naproti mě stojí auto MP Laughing asi si dávali kafe na benzině.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JiRaY

PříspěvekZaslal: pá leden 16, 2009 6:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A co jsi tam kradl,ééé,montoval? Very Happy

Myslím co to bylo za auto a součástku,mně by se hodila celá palubka-budíky Very Happy

JiRaY

PříspěvekZaslal: so leden 17, 2009 6:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže mám další zprávy-výslechem okolobydlících jsem se dozvěděl to,že to patří(lo) jednomu mladému klukovi,co to měl hozené ve slepé uličce.cca před 2.měsíci na tom něco kutil,natočil to,atd...

No,a o vánocích to natáčel,ale ani ťuk,potom to pustil kousek z kopce,ale nechytalo,takže to přes startér dodrkal zpět do kopce,potom následoval ještě jeden pokus,což bylo to,že to pustil z kopce dolů v naději,že to chytně(auto bez tlaku ,nebrzdící,neřídící atd Very Happy )

No,a nechytlo mu to,takže auto nechal v půlce kopce prásknul dveřma,sundal SPZ,a šel domů pěšourem,a od té doby to tam stojí,a vrakuje se to tam.

Místním mechanikem mi bylo sděleno,že se o to zajímali poliši,ale nechce se jim to tahat pryč navíc je tam možnost,že by mně nahlásil nějaký STH,pokud bych se do toho vrtal,ale těžko říci. Wink

Tak nevím.

For Slim-garage nemám Crying or Very sad

Slim Jim

PříspěvekZaslal: so leden 17, 2009 7:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No teda, zahodit auťák, protože se mi ho nepovedlo natočit, to je docela top gun lenosti Laughing Wink . BXo mělo zdá se smůlu na majitele. Možná to koupil jako alternativu k dvojkovýmu Golfu nebo nějaké jiné tuzingové platformě, představoval si, že ve dvacet let starým autě bude jenom jezdit a když budou prachy, tak měnit olej, a pak ho zaskočilo, že čtvrt století stará houpačka se musí taky občas opravit, aby jezdila Wink .
Samozřejmě je tu ještě ta varinata, že se spolehneš na to, že pod svícnem je největší tma, vlítneš na to normálně za bílýho dne, a vsadíš na to, že nikoho nenapadne, že tak neuvěřitelně drzá krádež je možná Cool . Případným zájemcům o tvou občanku z řad Policie nebo Affen MP můžeš tvrdit, že jsi se s majitelem domluvil Wink Laughing .
Majk.Z

PříspěvekZaslal: so leden 17, 2009 8:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

JiRaY napsal:
Takže mám další zprávy-výslechem okolobydlících jsem se dozvěděl to,že to patří(lo) jednomu mladému klukovi,co to měl hozené ve slepé uličce.cca před 2.měsíci na tom něco kutil,natočil to,atd...

No,a o vánocích to natáčel,ale ani ťuk,potom to pustil kousek z kopce,ale nechytalo,takže to přes startér dodrkal zpět do kopce,potom následoval ještě jeden pokus,což bylo to,že to pustil z kopce dolů v naději,že to chytně(auto bez tlaku ,nebrzdící,neřídící atd Very Happy )

No,a nechytlo mu to,takže auto nechal v půlce kopce prásknul dveřma,sundal SPZ,a šel domů pěšourem,a od té doby to tam stojí,a vrakuje se to tam.

Místním mechanikem mi bylo sděleno,že se o to zajímali poliši,ale nechce se jim to tahat pryč navíc je tam možnost,že by mně nahlásil nějaký STH,pokud bych se do toho vrtal,ale těžko říci. Wink

Tak nevím.

For Slim-garage nemám Crying or Very sad

Lyžařská kukla a rychlý ruce to jistí. Laughing Mumínci jsou většinou velmi velmi pomalí a když jim někdo něco nahlásí, tak mají dost času... Popř. to odtáhnout kus za město bez svědků a tam si s tím hrát. Díky zákonu černých spoluobčanů tam ostatní věci moc dlouho nezůstanou.

P.S. když tam přijdeš okolo 1-2 hodiny ráno, tak STHčka snad budou spát...

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Slim Jim

PříspěvekZaslal: so leden 17, 2009 10:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To se mi u STHaček opakovaně neosvědčilo, exoti tohoto typu zřejmě trpí dojmem, že v okamžiku, kdy usnou, se kolem jejich domu (bytu, chalupy...) začne pořádat karneval neřesti (ona je to tak trochu i pravda, protože každej se svým neřestěním čeká právě na to, až STHáčka usnou... Wink ), čili mají v podstatě lehký spaní v důsledku pocitu vlastní nepostradatelnosti pro společnost Laughing . Poměr příčina-následek je tu ovšem vcelku nepodstatný, důležité je, že čert nikdy nespí (nebo spí, ale nijak trvdě), a ti, kteří se považují za jeho opozici, tuto taktiku přebrali. Nicméně si taky myslím, že SWAT styling kukla a připravenost ke sprintu to jistí (o ochotě příslušníků Affen MP k nočnímu pronásledování neznámého pacahtele, vyzbrojeného neznámým počtem neznámých zbraní, někam do temné uličky, a to jen kvůli polorozebranému vraku, silně pochybuji; leda bys narazil na mimořádně snaživé duo, případně na příslušníky, kteří jsou tak abnormální genetické omyly, že už jim kromě vyšších funkcí mozkových selhaly i základní instinkty Laughing ; taky by mohl nastat problém v případě, že by STHáčko nevolal měšťáky, nýbrž rozhodl se vsadit na jistotu a zavolal státní; není vyloučeno, že státní by to beztak hodili na měšťáky, ale pokud ne, tak bys mohl zažít dost pekelnou jízdu, protože PČR je přeci jenom výrazně schopnější než prdelákovské MP, tedy ve smyslu "jednoocí vedle slepých" Wink Very Happy ).
Další problém je, abys to vůbec přežil, protože není vyloučeno, že na tebe někdo zavolá švestky, ovšem osobně mi přijde pravděpodobnější, že tebe samotnýho někdo přepadne Laughing Confused . To by bylo mírně řečeno trapné, číst příští den v novinách "Pacahtel drobné krádeže nepřežil střet s dosud neznámým pachatelem" Twisted Evil . O tom, že by ti policie v takovém případě byla co platná, nejsem přesvědčen. Zatímco tebe by za krádež budíků z vraku BXe sebrali téměř jistě, na tvého vraha by s největší pravděpodobností byli krátcí, zejména jednalo-li by se o pacahtele, jejichž popis znepokojivě sedí na p. Laco Horvátha a jeho melody boys ze Žižkovských slumů a hájů.

Naposledy upravil Slim Jim dne so leden 17, 2009 10:13 pm, celkově upraveno 1 krát
Klokan

PříspěvekZaslal: so leden 17, 2009 10:11 pm    Předmět: vrak Odpovědět s citátem

tak si objednej odtahovku a máš to.
JiRaY

PříspěvekZaslal: čt leden 22, 2009 10:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže vrak citroenu BX nalezen TOTAL vyhořelý,někdo ho vykradl,a potom zapálil,není tam nic zdravého,předná kapota se vtavila do motoru,zadní dveře se roztekly,nic není použitelné Evil or Very Mad Crying or Very sad
HOVADA Wink

Slim Jim

PříspěvekZaslal: pá leden 23, 2009 1:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak tím je to vyřešeno Crying or Very sad , pravda poněkud jinak, než jsem si představoval. Samozřejmě jsou to hovada, otázka je, kdo větší: jestli majitel, nebo ten, co to zapálil. Pro toho, kdo to zapálil, to byl prostě jenom další vrak k zapálení, ale od majitele auta, jako je BX, bych čekal, že bude mít k vozu jakýsi vztah. No ne každej je holt blázen jako já Wink . A kdybych si měl zahrát na ďáblova advokáta: Osobně jsem sice auto nikdy nezapálil (i když ta škodovka plná sena, co jsem jí objevil tenkrát v polích, k tomu zatraceně sváděla Cool ), ale koukat na hořící auto mě vyloženě bavilo Embarassed . Dovedu si představit, že za tmy by to byla ještě efektnější podívaná (jen tak pro zajímavost: bylo to někdy v polovině devadesátých let a šlo o Eagle, který ukradli nějací dva výrostci, a když jim v lese poblíž Sázavy došel benzín, tak auto z plezíru zapálili, aniž si uvědomili, že tím na sebe přilákají pozornost; domorodci z blízké vesnice, "aktivovaní" požárem, je chytli během krádeže Favoritu, který si Blbý a Blbější kradli na zpáteční cestu do Prahy Laughing ). Takže aniž bych ty parchanty chtěl nějak omlouvat, tak musím přiznat, že asi chápu, co je k tomu žhářství vede, i když ne všichni zapalovači aut tohle zřejmě prožívají na tak vysoké emoční úrovni, jako já, už jen proto, že většina z nich asi nebude tak vyspělých myšlenkvých pochodů schopná. Takže skupina vandalů, co zapalují auta prostě proto, aby něco zničili, bude nejspíš taky dost početná, a to už jsou lidi, pro které nenacházím naprosto žádnou omluvu (už jen proto, že ti si nevybírají auto podle toho, jak moc je to vrak, nýbrž podle toho, jak moc na s*ačky jsou, když je gorila po zavíračce vyhodí z hospody XIV. cenové skupiny).
Majk.Z

PříspěvekZaslal: pá leden 23, 2009 1:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

JiRaY napsal:
Takže vrak citroenu BX nalezen TOTAL vyhořelý,někdo ho vykradl,a potom zapálil,není tam nic zdravého,předná kapota se vtavila do motoru,zadní dveře se roztekly,nic není použitelné Evil or Very Mad Crying or Very sad
HOVADA Wink

Tak to nasere... Holt, příště je potřeba být rychlejší a neřešit morální dilema. Embarassed

P.S. Já bych ho taky řešil, protože pro mě je právo soukromého vlastnictví nedotknutelné. Zas na druhou stranu, pokud se ho majitel sám tímto vzdává (kdo ví, třeba ne...), je potřeba využít příležitosti, která se nabízí... Holt život je bahno a jen svině v tom umí chodit. Twisted Evil

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009 -> Obecná poradna Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: