Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009
Nyní mimo provoz !! Příspěvky od 21.6.2005 do 9.2009

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Svolávací akce

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009 -> Citroën C4 Picasso, Grand C4 Picasso
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
rider

PříspěvekZaslal: so září 27, 2008 9:40 am    Předmět: Svolávací akce Odpovědět s citátem

Jenom pro informaci, za poslední dva měsíce jdu již na druhou svolávací akci. Týká se výměny šroubů uchycení brzdových třmenů, u tý předchozí mi měnily vakuovou pumpu v brzdách a ještě neco, už nevím přesně. Jelikož mám auto z SRN chodí mi domů od prodejce informační dopis s výzvou na svolávačku. A když jsem tady zavolal do servisu (u nás Č.B.) tak ani neměli tušení, že nějaká akce je. A pochopil jsem, že tyhle akce dělají až při pravidelné prohlídce, kterou někdo absovoluje až třeba jednou za dva roky! Takže pokud jsou všude takhle laxní, tak chci tímto všechny majitele informovat, že jejich miláček, potřebuje vyměnit pár důležitých komponentů - a to zadarmo Cool .
dave-x2

PříspěvekZaslal: so září 27, 2008 6:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No já se nedivím že city car nic neví Twisted Evil , ale nedělám si iluzeže by to bylo v jiným městě jinak
johanC4

PříspěvekZaslal: út říjen 21, 2008 11:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vážení , jaké všechny svolávací akce jste podstoupili?? Já pouze na doplnění plastu u brzdového pedálu.
GP 1,8 16V SX
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rider

PříspěvekZaslal: út říjen 21, 2008 3:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak já už jsem jich měl celkem 8. Z toho dvě byli přehrání nového software motoru a převodovky, jedna byla tuším na výměnu nějaké vyvažovací tyče v motoru proti vybracím - to nejspíš bude jenom u nafty, výměna dorazu jako měl "johanC4", pak už další nevím. A poslední dvě, které jsou podlě mě nejdůležitější, jsou na výměnu některých dílů v brzdách, to jsem psal v prvním příspěvku.
johanC4

PříspěvekZaslal: st prosinec 10, 2008 1:21 pm    Předmět: svolávací akce Odpovědět s citátem

Tak jsem podstoupil svolávačku YKB-lanko ruční brzdy cca 40min kontrola-vše ok.
Udajně se několikrát stalo, že po zabrždění ručkou už auto nešlo odbrzdit
C4Grand 1,8SX
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009 -> Citroën C4 Picasso, Grand C4 Picasso Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: