Fórum Citroeny.cz • Zobrazit téma - CONNECT NAV

Právě je úte 25. zář 2018 9:08:29

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 227 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: CONNECT NAV
PříspěvekNapsal: čtv 13. zář 2018 21:23:36 

Zdravím,ty páté dveře nefungují když máš připojený vozík nebo nosič kol.Je to kvůli bezpečnosti,aby se nezničili dveře když máš třeba nosič kol na tažným. Ptal jsem se v servisu,takhle mi to bylo řečeno.

Předmět příspěvku: Re: CONNECT NAV
PříspěvekNapsal: pát 14. zář 2018 16:14:12 

jojo, to já vím, psal jsem to již zde... (jen jsem mystifikoval s mlhovkami, níže opraveno)

petrsms píše:
Teď nevím, jestli by mohla mít aktualizace ConnectNav vliv na "logiku" otevírání pátých dveří či nikoliv? Proč se ptám... Právě jsem zjistil, že při nastartovaném motoru a pokusu o otevření zadních dveří, dojde pouze k jejich "odskoku" a místo aby se daly do pohybu, tak se ozve výstražné ty-ty-ty a nic se neděje (v zásuvce tažného nic připojeno není). Takto se to chová automaticky při připojeném "vleku", ale zároveň se deaktivuje parkovací asistent a zadní kamera. V tomto případě vše funguje, jen dveře nejedou. Vlastně se to chová stejně, jako když v nastavení elektrické otevírání deaktivuji. Jenže po deaktivaci otevírání nejede ani při vypnutém motoru či zapnutém zapalování. Jakmile funkci aktivuji, tak dveře jedou ok jak při "mrtvém" vozidle či zapnutém zapalování. Po nastartování už jen ty-ty-ty. A jelikož jsem o víkendu úspěšně aktualizoval na verzi 21-07-16-32, tak nevím jestli by mohla být bota v SW ConnectNavu či hledat botu spíše někde "u tažného", byť si myslím, že v případě poruchy detekce připojeného vozíku by mělo "blbnout" vše s tím spojené a ne jen pojezd dveří... ? :shock: :?

asi už to je na vlastní vlákno... ;-)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 227 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]