Fórum Citroeny.cz • Zobrazit téma - Displej + P bliká

Právě je úte 18. čer 2019 6:50:23

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Displej + P bliká
PříspěvekNapsal: pát 07. čer 2019 11:40:42 

Zdravím pánové,

tak musím Vám oznámit, že dnes mi display vyměnili a hradil to Citroen, ja zaplatil pouze výměnu a konfiguraci 870 kč. Pokud to správně chápu tak je 5 let garance na technickou pomoc výrobce třeba k řešení
těchto problému a ať už auto má záruku nebo ne. Já mám dovoz z francie r.v12/2014 servisní knihu mam bohužel vyplněnou jen přední stranu a zbytek o garančních prohlídkách nic. Servisním technikem na centrále citroenu (nejspíš v Praze) mi bylo zděleno že pokud nemám servisní historii tak mám smůlu, což mi potvrdili i servisy, že pokud není doložená historie tak to automaticky zamítají. Nicméně jsem žádal bazar o doložení těchto údaju ať si to vyžádají z francie "nějaké" papíry nakonec došly. Ještě předtím po dlouhé komunikaci s technikem na centrále a mých plno otázkách (kdo co, kde, kdy atd.) mi zdělil, že mám vůz odvést do servisu, provést diagnostiku doložit prostě co mam a zažádat o tuto tehnickou pomoc výrobce. To jsem tedy udělal a ono to vyšlo po mém dotazu na technika v servisu co mi výměnu prováděl tak pouze jen o to zažádal (žádost údajně putuje rovnou do Maďarska tady u nás prý jen někdy žádají o dodatečné informace) a nic dál nedokládal až v případě, že by ho jen vyzvali, že má něco doložit. Takže by mě teď zajímalo jak toto schavujou jestli jen podle toho kdo tam sedí nebo jak, technik v service mi říkal že předtím tam měl 3 žádosti a všechny mu zamítli. No já jsem tedy rád že mi to vyšlo. "Záruku" na display mám teď ještě do prosince než uběhne těch 5 let pak už tedy mám smůlu. Údajně se na to nevztahuje žádná roční nebo 2 letá záruka. No ja doufám že už to nějakou delší dobu vydrží a ještě jsem se dověděl že LCD už vyráběl někdo nový a teď údajně už to zase vyrábí někdo jiný. tak možná do třetice to už bude cajk :-D na delší dobu.

PříspěvekNapsal: pát 07. čer 2019 15:35:15 

zalezi, jak je to naspany v dokladech o oprave... pokud je tam napsano "novy dil", tak by mela byt zaruka dva roky od vymeny... pokud je to napsano pouze jako oprava, tak pul roku... vse teda jen v pripade, pokud neni orpava na ICO

PříspěvekNapsal: pát 07. čer 2019 23:23:30 

Co je ICO?

PříspěvekNapsal: ned 09. čer 2019 14:11:54 

sorry, na firmu, pak tyhle veci ze zakona platny jen pro koncovy zakazniky neplati :-(

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]