Pozvánka na 12. CX sraz 2017 u Čechtic.

I letos se koná tradiční, již dvanáctý sraz Citroenů CX, tyto krásné, dnes už klasické vozy se sjedou do rekreačního střediska Jizbice pod Blaníkem u Čechtic.

Sraz se tedy bude tentokrát konat ve středočeském kraji ( tudíž by se nikdo neměl vymlouvat, že to má moc daleko :-). Termín konání byl stanoven na víkend 19-21. května 2017. Kemp se nachází v krásném prostředí, v lesích nedaleko městečka Čechtice.
Program srazu bude velmi pestrý, celovíkendový, bude začínat již v pátek k večeru a končit bude nedělním polednem. Ještě se dolaďuje tak aby byl dokonalý jako CXky, ale předběžný program najdete už na stránce pozvánky a přihlášky. Každopádně se prý máte na co těšit, a že se nudit určitě nebudete, slibují organizátoři. Zváni jsou nejen majitelé Citroenů CX, ale i všichni, kteří sdílí obdiv a zájem o klasické Citroeny.

pozvanka_2017

V kempu, je k dispozici 20 klasických 5-lůžkových chatek a 25 pokojů po 4 lůžkách v hlavní budově. Ceny jsou celkem příznivé a pro účastníky sraz speciálně upravené viz www.hotel-jizbice.cz

Více informací a přihláška na webu CXClubu.cz

Image0071

 

One Response to Pozvánka na 12. CX sraz 2017 u Čechtic.

  1. Vasek Drabek napsal:

    Šmajkote! 2 km z naší chaloupky přes les! Ale já mám jen C5 :/ Ale krásnou! Jako novou! Létající koberec. Že bych se alespoň přijel juknout?
    Pios

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *