O nás

Stránky Citroëny.cz jsem založil už v roce 2000, v touze vytvořit informační a poradenské stránky pro majitele a obdivovatele značky automobilů Citroën. Stránky se v minulých letech omezovaly spíše jen na diskusní fórum, které zahrnovalo i trochu krkolomný bazar a burzu náhradních dílů. 

Počátkem roku 2013 jsme se rozhodli, ještě s několika přáteli, vytvořit kvalitnější obsahové stránky plus zcela nový a profesionální systém pro bazar a burzu náhradních dílů. Také rozšířit a vylepšit fórum s pomoci dosavadních i nových obětavých a kvalitních moderátorů.

Stránky Citroeny si vzaly za cíl poskytovat kvalitní aktuální zprávy, ale také být zdrojem informací, rad a typů pro majitele starších modelů nebo veteránů značky Citroën.

Zatím se velké oblibě návštěvníků těšilo především fórum, ale věříme, že nový systém bazaru a informace v článcích ještě rozšíří počty čtenářů i kvalitních přispěvatelů.

Rádi zveřejníme i kvalitní články nebo informace vytvořené kýmkoliv, kdo má zájem u nás publikovat. Nemůžeme nabídnout žádný honorář, ale rádi nabídneme protislužby ve formě prémiové inzerce nebo reklamního či zpětného odkazu atd..

Jako svoji samozřejmou povinnost bereme spolupracovat s ostatními zájmovými skupinami a kluby, které mají jako hlavní zájem vozidla značky Citroën a proto budeme vděčni, když budeme moci zveřejnit informace o akcích, srazech nebo jiných aktivitách.

Svoje připomínky, články, pozvánky,
reportáže nebo dotazy nám piště na  email

Administrátor stránek:

Jiří Chromý
Velké Meziříčí

Grafik a technik webu
Pavel Holouš