Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009
Nyní mimo provoz !! Příspěvky od 21.6.2005 do 9.2009

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Kódová klávesnice Evasion, nejde nastartovat

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009 -> Citroën Evasion, C8
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
dj.tom

PříspěvekZaslal: po listopad 05, 2007 1:37 pm    Předmět: Kódová klávesnice Evasion, nejde nastartovat Odpovědět s citátem

Ahoj, mám problém s KÓDOVOU KLÁVESNICÍ (Imobiliserem ?) zadám kód a pípne to jako by to akceptovalo ale nastartovat stejně nejde jako kdybych zadal kód blbý. Nevíte někdo jak na to ? Ve schématu jsem našel že je to modul 82 normálně bych to nějradši nějak proklemoval stejně to akorát zdržuje, tohle už nikdo krást nebude, le nevím jak. Jestli je to samostatný člen nebo to nějak komunikuje s řídící jednotkou a imobiliserem v klíčku ? A neřešil jste to už někdy někdo ? popřípadě nejde tam dát jiná klávesnice někde z vrakáče a nějak to nastavit na můj kód ? díky moc
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lalik

PříspěvekZaslal: st listopad 07, 2007 9:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já sem ji vždy u svých aut vyrušil a nemám problém.Zapni klíček ať se rozsvítěj kontrolky,zadej kód až se rozvítí zalená kontrolka na klávesnici tak z ní vyndej svorku s kabelama. Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dj.tom

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2007 8:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no to by bylo hezký, jenže mě to právě na ten kód nereaguje. Nemáš zkušenost jestli ta klávesnice blokuje řízení motoru (jednotku) nebo starter ? protože mě nejde natočit strter
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Recal

PříspěvekZaslal: st listopad 21, 2007 6:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Asi by nebylo od věci napsat co máš za motor.
Lépe by se pak odpovídalo.
Autodiagnostika

PříspěvekZaslal: pá prosinec 14, 2007 8:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kodova klavesnice aktivne komunikuje s ridici jednotkou
jen tak to "neproklemujes"

jinak jak pise Recal Arrow
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Robert C Holetín

PříspěvekZaslal: pá prosinec 14, 2007 9:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dj.tom napsal:
no to by bylo hezký, jenže mě to právě na ten kód nereaguje. Nemáš zkušenost jestli ta klávesnice blokuje řízení motoru (jednotku) nebo starter ? protože mě nejde natočit strter

Když je zaimobilizováno, starter motorem normálně otáčí, ale motor nechytne. pokud to netočí, hledej chybu jinde.
Saxo 15D / 00
AX 1.0i /96
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Pavlas

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2008 5:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V klíči je imobilizér,který komunikuje s zadávání kodu když máš klíč s imob.tak otočíš a dioda na číselníku se s červeného změní na zelený a startuješ pokut v klíči neni imobilizér tak musíš zadávat číslo kodu rozsvítíse zelená a startuješ.pokut nemáš v klíči imob. a ani na zadání kodu nereaguje tak toto zařízení se dá odpojit a nebo musíš do citroenu a tam ti ho stestartujou a zase pudu po restartu je továrně nastaveno 1111 po prvním použití kod změň ,Pavlas
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009 -> Citroën Evasion, C8 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: