Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009
Nyní mimo provoz !! Příspěvky od 21.6.2005 do 9.2009

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Modutop
Jdi na stránku Předchozí  1, 2

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009 -> Citroën Berlingo, C15, C 25, C35, Jumpy, Jumper
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Pokud máte Modutop, jste s ním spokojeni?
Ano, je to fajn
72%
 72%  [ 13 ]
Nevím, zbytečnost..
27%
 27%  [ 5 ]
Celkem hlasů : 18

Autor Zpráva
cukrar

PříspěvekZaslal: po červen 23, 2008 8:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jé to je dobré přiznám se že jsem to asi 2x viděl ale asi je to jen za příplatek nebo se to běžně dává? Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
faczko76

PříspěvekZaslal: po červen 23, 2008 6:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bohužel se to běžně nedává. U nás je to spíš vyjímečné. Je to u nového vozu za příplatek. Ale určo bych Ti to doporučil. Berlu Ti to zkrášlí, zcivilní, oddodávkuje. Je to luxus. Já si to můžu jen vynachválit. A každej novej pasažér,co se mnou jede, na to zírá jak na zjevení. Neváhej... http://auta.yauto.cz/citroen-berlingo-2-0-hdi-66kw-2xsoup-dv-254169.html
cukrar

PříspěvekZaslal: út červen 24, 2008 9:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No já na to zírám taky jak na zjevení Smile je to moc pěkné a co při vyšší rychlosti? netřepe se to nějak? Wink ale na odklad věcí super věc myslím Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
faczko76

PříspěvekZaslal: út červen 24, 2008 9:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dalo by se říct, že se to občas ozve v zimě, kdy je interiér vymrzlý. Jo, občas si vrzne, ale jen na větších drncákách. Když jedeš po dlažkách, to víš, že se sem tam něco ozve, ale že bych kvůli zvukům z interiéru musel žalovat svému psychoanalytikovi, že mi to znepříjemňuje život, to nééé! Very Happy

P.S.: Dnes jsem vezl kolegy/ně z práce a opět došlo k zírání na strop!! " no to je krása,...tyjo, tady je taky schránka,... to je ventilátor, jo?... "apod.... A já jen spokojeně přikyvoval a dělal: hmmm, hmmm, Very Happy Very Happy Very Happy
-=Ice=-

PříspěvekZaslal: út červen 24, 2008 9:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jj ten pocit je užasný. taky ho chci do nového autí.

Naposledy upravil -=Ice=- dne po červen 30, 2008 3:43 pm, celkově upraveno 1 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Janatik

PříspěvekZaslal: po červen 30, 2008 3:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám a všem se to líbí Smile
ppospec

PříspěvekZaslal: pá červenec 04, 2008 8:13 pm    Předmět: Re: taky sem řešil kam s tím Odpovědět s citátem

Kam s ním, Modutop nemám, i když jsem měl vyhlédnuté auto které ho mělo, jen kolega byl rychlejší Confused , Do kufru aby nelítaly tak věci jsem na vrakovišti sehnal koberec z nějakého kombíka, po úpravách docela pasoval. Jinak většinu věcí mám pod zadními sedačkami ( tak často je nesklápím) Deka a v ní lano, startovací kabely, klíč na kola, trojúhelník) Zbytek jako nářadí a žárovky ve schránce v podlaze
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009 -> Citroën Berlingo, C15, C 25, C35, Jumpy, Jumper Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

Přejdi na: