Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009
Nyní mimo provoz !! Příspěvky od 21.6.2005 do 9.2009

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Nová C1
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009 -> Citroën C1
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Barlow

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2008 10:36 pm    Předmět: Re: Bombice Odpovědět s citátem

Zdeněk1976 napsal:
Ahoj všichni, dlouho sem hledal nějaký fanklub ohledně autíček z TPCA a pak sem našel tohle, je to super, člověk si může pokecat.
K té C1, tak to byla láska na první pohled, do doby než sem otevřel dveře a sedl si dovnitř Crying or Very sad . Byl jsem moc zklamaný...
V tom bazaru měli ještě i C3, tak sem ohlížel i tu a dokonce si ji i zamluvil, ale nějak mě to pořád táhlo k tomu malému broučkovi...
Na druhý den sem tam jel s manželkou a ta rozhodla, druhé auto do rodiny, pojížděčka do práce a po městě, nádherná C1.
Takže koupil jsem ojetou C1, 2006, 1.0, najeto 20000, serviska, docela v dobré výbavě - 5 dvířko, klima, isofix, cd, modrá.met.
Co se týče jízdy jsem nadšený, všude se vlezu, spotřeba 4,5l, je pravda, že interiér je strohý, ale na to ježdění do práce (cca 60km každy den) to bohatě stačí. Pro ženu ideální a hlavně ten venkovní design, ten nemá chybu Very Happy .
Vzhledem k tomu, že měřím 190 cm a manželka má 183 cm, působíme možná pro okolí Shocked a Laughing. Místa kupodivu dostatek, akorát nesouhlasím s tím místem na zadních sedačkách, tam vozíme opravdu jen našeho malého a sem tam i nákup, ale jinak žádná diskotéka... Wink
Celkově shrnuto: krásně designově vyvedené auto, perfektní volba jako druhé do rodiny (na ty delší štreky a větší nákupy, přece jen zůstanu věrný své Octavii)

No a Octovku vymen za C5ku a budete jako rodina v sedmem nebi Smile
CITROEN XSARA 1.6i BREAK
CITROEN XSARA 1.4i COUPE
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zdeněk1976

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 7:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Laughing svou dvojkovou oktávku v plné výbavě Question Shocked Laughing

auta co prošla mýma rukama :
Škoda 100
Škoda Favorit
Renault 5
Škoda Felicia
Škoda Felicia Combi
Golf IV
Nissan Almera
Renault Megane
Barlow

PříspěvekZaslal: st červen 18, 2008 9:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdeněk1976 napsal:

No jasne...z octovky bys konecne sedl do poradnyho auta...a ne do oplechovanyho traktoru Smile

Ted jsem ji tchanovi zrovna vymluvil...stacilo mu ji pujcit na par set km a pak mu okomentovat jeho dojmy... Smile
CITROEN XSARA 1.6i BREAK
CITROEN XSARA 1.4i COUPE
Zdeněk1976

PříspěvekZaslal: ne červen 22, 2008 5:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Barlow napsal:
Zdeněk1976 napsal:

No jasne...z octovky bys konecne sedl do poradnyho auta...a ne do oplechovanyho traktoru Smile

Ted jsem ji tchanovi zrovna vymluvil...stacilo mu ji pujcit na par set km a pak mu okomentovat jeho dojmy... Smile

Very Happy já si raději nechám tu svou, jsem s ní naprosto spokojený, mám Octavui II 2.0 TDI, 103kW v plný palbě a zatím to nejlepší co sem měl a v čem sem jel, pohodlí, zrychlení, spotřeba samý plusy, mám najeto 60000km a zatím ani jedna závada Cool

Škoda 100
Škoda Favorit
Renault 5
Škoda Felicia
Škoda Felicia Combi
Golf IV
Nissan Almera
Renault Megane
Barlow

PříspěvekZaslal: po červen 23, 2008 12:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdeněk1976 napsal:
Barlow napsal:
Zdeněk1976 napsal:

Very Happy já si raději nechám tu svou, jsem s ní naprosto spokojený, mám Octavui II 2.0 TDI, 103kW v plný palbě a zatím to nejlepší co sem měl a v čem sem jel, pohodlí, zrychlení, spotřeba samý plusy, mám najeto 60000km a zatím ani jedna závada Cool

Ja bohuzel jezdim ve dvojkovy Laurin Klementce v metle v tedeicku a v plny palbe Sad a uplne se za to vzdycky stydim muj imidz je poskvrnen Smile...coudi to, drnci to jak zetor, navigace nepouzitelna...vzdycky se citim jak na kartingove draze... no proste des... ale asi jsem narocnej...
IMHO to neni uplne spatny auto, ale moc dobry taky ne... no, ale je zase celkem levny a to ho prodava...
CITROEN XSARA 1.6i BREAK
CITROEN XSARA 1.4i COUPE
Zdeněk1976

PříspěvekZaslal: po červen 23, 2008 4:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Barlow napsal:
Zdeněk1976 napsal:
Barlow napsal:
Zdeněk1976 napsal:

Ja bohuzel jezdim ve dvojkovy Laurin Klementce v metle v tedeicku a v plny palbe Sad a uplne se za to vzdycky stydim muj imidz je poskvrnen Smile...coudi to, drnci to jak zetor, navigace nepouzitelna...vzdycky se citim jak na kartingove draze... no proste des... ale asi jsem narocnej...
IMHO to neni uplne spatny auto, ale moc dobry taky ne... no, ale je zase celkem levny a to ho prodava...

Laurin a Klementku sem chtěl, bohužel se ukázala býti velmi nepraktická pro rodiný život s malým dítětem a z té navigace sem byl velmi nervozní neboť životnost u nás na ostravsku je této věcičky bratru za 60tis asi tak 5 minut na parkovišti u Tesca Laughing
Než sem koupil tu svou Octávku, tak sem strašně toužil po Mondeu, ale odradilo mě to jejich TDCI, škodovka byla vlastně dílem náhody a výběr manželky. Cvilku sem brblal, ale teď jsem spokojen a má imidž zatím nijak netrpí Laughing Víš je to o štěstí na kus, třeba poslední renault se mi sr.. kde se dalo, samá elektronika furt to na mě blikalo, tak sem se nas..l a zařekl se, že frantíka už nechci ani vidět a vidíš C - sqelé Wink

Škoda 100
Škoda Favorit
Renault 5
Škoda Felicia
Škoda Felicia Combi
Golf IV
Nissan Almera
Renault Megane
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009 -> Citroën C1 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

Přejdi na: