Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009
Nyní mimo provoz !! Příspěvky od 21.6.2005 do 9.2009

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

magicar 9000

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009 -> Citroën C5, C5 Break
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kodls

PříspěvekZaslal: pá srpen 04, 2006 9:59 am    Předmět: magicar 9000 Odpovědět s citátem

zdar.
Máte někdo na voze namontovaný alarm magicar 9000?
Dal jsem to jedné firmy (sám bych to nezvládl když jsem viděl tu smoť drátů) a už na tom dělaji 4den Crying or Very sad .Byl jsem se tam i podívat co jim na tom tak dlouho trvá,jestli třeba s autem nejezdějí,ale měli to rozdělané a makali na tom(říkají že citroena ještě nedělali ,že se toho trochu bojí)
tel.:777 307 452
kalkare@seznam.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
soto

PříspěvekZaslal: pá srpen 04, 2006 11:27 am    Předmět: ... Odpovědět s citátem

Ja si tento alarm montoval sám do Seat Toledo, Ford mondeo a VW passat B5. a bez problému.pravda že u VW to trvalo dýl ale víc jak 6 hodin jsem to nedělal. Jinak mohu doporučit fa. Tulach z ostravy. je spolehlivý a dobrým, a hlavně že není žádný zloděj..

www.tulach.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009 -> Citroën C5, C5 Break Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: