Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009
Nyní mimo provoz !! Příspěvky od 21.6.2005 do 9.2009

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Nastaveni Radia v C5

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009 -> Citroën C5, C5 Break
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Fedorko

PříspěvekZaslal: pá červenec 14, 2006 8:36 am    Předmět: Nastaveni Radia v C5 Odpovědět s citátem

Vazeni,
maji autoradia v C5 funkci, zapnutim ktere si berou presny cas z poslouchane stanice?

Je to bezna funkce kdejakych i levnych autoradii, tuto moznost jsem nenasel u radia na C5.

Cas na displeji se mi za mesi rozjizdi o minutu a z dve, a nebavi mne kazdy mesic nastavovat na hodinach cas.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
1779

PříspěvekZaslal: pá červenec 14, 2006 12:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslím, že to nejde, a je to asi proto, že hodiny nejsou součástí rádia. Je to jen můj odhad.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009 -> Citroën C5, C5 Break Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: