Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009
Nyní mimo provoz !! Příspěvky od 21.6.2005 do 9.2009

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Ventilátor chlazení

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009 -> Citroën C5, C5 Break
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ivan Mohr

PříspěvekZaslal: st červen 14, 2006 7:38 pm    Předmět: Ventilátor chlazení Odpovědět s citátem

Zřejmě mi nefunguje ventilátor chladičů.Nemáte někdo nějakou zkušenost s tímhle problémem?Jo,má se při zapnuté klimě točit pořád?

C5 2.2HDI

Naposledy upravil Ivan Mohr dne čt červen 15, 2006 10:18 am, celkově upraveno 1 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivan Mohr

PříspěvekZaslal: čt červen 15, 2006 10:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsme to rozebrali a zjistili jsme vyhnilej konektor silového přívodu do celého systému.Je to taková krabice vedle chladičů,tedy mezi chladiči vody a klima a mezichladičem.A až dole v té bedně je ten konektor.Sice vypadá docela vodoodpudivě,ale ta poloha až dole mu asi nedělá dobře.
Tak že ten spoj budeme muset vyřešit nějakým jiným konektorem.

C5 2.2HDI
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
John

PříspěvekZaslal: čt červen 15, 2006 9:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky by mě zajímalo, jestli má točit při zapnuté klimě pořád? Já jsem si toho nevšiml a zjevně ho neslyším, pokud tedy v autě by mohl být slyšet.
Alex

PříspěvekZaslal: pá červen 16, 2006 7:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím jestli je v tomhle C5 jiná než ostatní vozy, ale mělo by to být stejné Very Happy
Při zaplé klimě (pokud jede kompresor) se musí točit větráky Wink
Pokud máš zaplou klimu, ale kompresor nejede (venku zima, vychlazený vnitřek, vyplý větrák interiéru, málo chladiva atd. atd.) tak by se neměly větráky točit.
Pokud se pletu, opravte mě, prosím.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009 -> Citroën C5, C5 Break Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: