Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009
Nyní mimo provoz !! Příspěvky od 21.6.2005 do 9.2009

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Telefon 1800Mhz ??

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009 -> Citroën C5, C5 Break
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
stoupa

PříspěvekZaslal: st leden 11, 2006 11:54 am    Předmět: Telefon 1800Mhz ?? Odpovědět s citátem

Nevite někdo zda palubní telefon podporuje síť 1800Mhz, zdá se mi že ne, normálně doma to nepoznám, většina vysílačů tady je 900Mhz, ale včera jsem jezdil po Praze a signál jen někde. Nebo se to dá nějak povolit v menu?
majak

PříspěvekZaslal: st leden 11, 2006 5:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jestli mas ten co ja kombinovanej s radiem tak jde pouze 900Mhz tak sem tam dal eurotel
stoupa

PříspěvekZaslal: st leden 11, 2006 10:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hm tak to je radost, to snad nemyslí važně, aspoň že to volá mimo Prahu
majak

PříspěvekZaslal: čt leden 12, 2006 5:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No zezacatku sem byl taky prekvapenej chtel jsem tam oskara ale jinak je to fuk telefon maka dobre jen kdyby tam byla cestina Confused
Liborsali

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2009 8:15 pm    Předmět: Náladový telefon Odpovědět s citátem

Mám problém,do teď naprosto bezchybně fungující telefon mi začal dneska dělat neplechu. Po zapnutí mi nedokáže najít žádnou síť a je pořád ve fázi vyhledávání sítě. Kontakty a vše na Simce je OK a fungujem jenom nemůže najít síť. Anténou to asi nebude protože pak by nefungovala navi a rádio. Nevím co s tím.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jumep

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2009 8:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nemas pravdu, od anteny idu 4 kable a jeden z nich je gsm
vid: http://www.jumep.com/c5/antena

cim som chcel povedat ze ked ide radio a navi, nemusi znamenat ce je ok gsm
Liborsali

PříspěvekZaslal: pá červenec 31, 2009 8:33 am    Předmět: Telefon Odpovědět s citátem

Aha, to jsem nevěděl. Dostat se ale k těm kabelům znamená sundat obložení střechy a navíc to nakonec může být někde úplně jinde. Asi to nechám na servise.
jumep

PříspěvekZaslal: pá červenec 31, 2009 12:08 pm    Předmět: Re: Telefon Odpovědět s citátem

Liborsali napsal:
Asi to nechám na servise.

to by som asi moc nerobil Smile ale to je tvoje rozhodnutie
Liborsali

PříspěvekZaslal: pá červenec 31, 2009 12:46 pm    Předmět: Telefon Odpovědět s citátem

A dá se nějak normálně zjistit jestli je to závada v anténě či kabeláži od antény nebo jestli je chyba v telefonu (rádiu)? Nemá ta anténa nějaký třeba zesilovač kde by jenom odešla pojistka?
Mikra

PříspěvekZaslal: pá červenec 31, 2009 1:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Souhlasím s jumepom. Servis ti asi vymění střechu, řídící jednotku a FAP a pak ti to machr z JZD opraví za dva lahváče a 10 minut. Idea
jruze

PříspěvekZaslal: pá červenec 31, 2009 4:24 pm    Předmět: Re: Telefon 1800Mhz ?? Odpovědět s citátem

stoupa napsal:
Nevite někdo zda palubní telefon podporuje síť 1800Mhz, zdá se mi že ne, normálně doma to nepoznám, většina vysílačů tady je 900Mhz, ale včera jsem jezdil po Praze a signál jen někde. Nebo se to dá nějak povolit v menu?

Nevím na jaké fregvenci funguje(radiotelefon),ale vodafon a tmobil špatně O2 jsem nezkoušel.(raději používám 2. tel.)

C5 2.2 exklusiv
Golf 3 TDI
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Liborsali

PříspěvekZaslal: pá červenec 31, 2009 5:13 pm    Předmět: Telefon Odpovědět s citátem

Tak to bude asi telefonem protože teď už mi zase nechce vzít ani SIMku. Nevíte kde by se ten telefon dal prohlédnout popř. opravit? Samozřejmě tak aby mě nevyšlo levněji koupit nové auto. Smile
jumep

PříspěvekZaslal: pá červenec 31, 2009 5:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

skus kontaktovat autodiagnostika, ten ma nejake radia a najskor bude vedet
John

PříspěvekZaslal: so srpen 22, 2009 9:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Připojuji se se stejným problémem, začalo to asi před třemi měsíci a postupně se to zhošovalo.
1. Nejprve jen déle hledal síť, jak ji našel, tak ukazoval plný signál. (při špatném kontaktu antény se domnívám, že by signál byl slabý).
2. Pak při vytáčení začal padat jako do obsazeno, přitom volanému jednou zazvolil. To i při několika pokusech jen prozvonil, takže mi volaný zavolal a když jsem to zvedl, spadlo to. "Stal se s telefonu jen žrout peněz".
3. Pak začal psát, že není karta, přestože tam byla a když jsem kartu několikrát vytáhl a zasunul, tak se chytla.
4. Problémy trvaly dále. Když jsem se náhodou na třetí pokus dovolal, vyzvánění nespadlo a volaný přijal hovor, tak mne neslyšel. Já jeho ano. Přitom mikrofon musí být v pořádku, protože mi funguje hlasové vytáčení a nahrávání z prostoru vozidla normálně.
Pokud se týká O2 - bývlého Eurotelu, tak ten jediný mi jede i v Praze, vysílá v 900 Mhz.
Protože se mi jeví Motorola v mém autě na vyhození, ptám se, zda existuje a využil někdo možnost napojení nějakým způsobem běžného mobilu k origoš rádiu v autě, přičemž mu funguje jako handsfree? Dojde ke ztlumení rádia, hovor jde do reproduktorů a bere hlas vozidlový mikrofón? Poraďte prosím.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009 -> Citroën C5, C5 Break Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: