Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009
Nyní mimo provoz !! Příspěvky od 21.6.2005 do 9.2009

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Zatéká do vozu(break)

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009 -> Citroën Xantia, Xantia Activa
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mára_X2

PříspěvekZaslal: ne srpen 23, 2009 11:40 am    Předmět: Zatéká do vozu(break) Odpovědět s citátem

Ahojky všem.Při každém dešti mám potopu v autě,přímo kaluže pod zadními sedačkami.Zjistil jsem, že mi teče do auta pátými dveřmi (break), zespodu, jakoby prahem na levé straně. Koupil jsem tedy nové těsnění kolem dveří,bo to staré se mi zdálo již značně unavené,ale problém přetrvává a teče mi tam dál. Navíc mi nasákne vodou ještě i tapecírunk na dveřích. Poradíte někdo,co dál? Máte někdo,nebo měl jste někdo stejný problém?
Díky za radu. Mára
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jenyk

PříspěvekZaslal: ne srpen 23, 2009 2:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cau. Taky mi tam teklo.Zjistoval jsem kuda a nakonec to bylo kolem sroubu co drzi ramecek na znacku.Ty srouby jsem podmatnul silikonem a zatim je klid.Kdyz sundas ten tapecirunk na dverich a pak i ten igelit,tak uvidis bahnitou stopu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
marsalek

PříspěvekZaslal: ne srpen 23, 2009 2:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj Maro,
jsou tri mista, kudyma to muze zatikat:
1. kolem tesneni dveri - to jsi uz vyloucil
2. spatne prilepenym waterproof igelitem v 5. dverich
3. kolem sroubku drzicich tapecirunk - ty jsou v plastovych vlozkach zasahujicich do "mokre" zony.

Veci, ktere jsou za igelitem, jsou z principu netesne - napr. srouby SPZ, hridelka sterace ci madlo otevirani kufru. Ty nema smysl utesnovat. Je potreba nalepit poradne igelit a to zvlaste ve spodni casti, kde se shromazduje zatekla voda, nez odtece kanalky u spodni hrany igelitu. Bacha, at si neprilepis i ty odtokove kanalky.

Nazory na lepidlo pro lepeni igelitu se ruzni. Ja jsem to lepil asi desetkrat, nez to bylo poradne tesne. Ted bych na to vzal lepidlo na lepeni predniho skla.

Kaja
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PeJo

PříspěvekZaslal: ne srpen 23, 2009 8:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud ti tam nateklo, okolo šroubku značky, tak asi nemáš dobře přilepenej ten plastovej kastlík uvnitř 5tých dveří.
Otvory do dveří se ti nepodaří všechny zaslepit, teče tam třeba i madlem na otevírání, osvitem SPZ atd. Při jízdě se za autem dělá podtlak.
Já ten plast přilepil butylkaučukem. K dostání ve stavebninách, navinutý na kotouči jako pásek proložený separačním papírem (cca 2cm široký) černé hmoty, k těsnění na střechách.
Už to mám asi 4roky a porád to drží, je to stále pružný a lepivý.
Šepleta

PříspěvekZaslal: út srpen 25, 2009 5:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a nemáš náhodou strešné okno??
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009 -> Citroën Xantia, Xantia Activa Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: