Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009
Nyní mimo provoz !! Příspěvky od 21.6.2005 do 9.2009

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

alu kola

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009 -> Citroën C4 Picasso, Grand C4 Picasso
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lancer

PříspěvekZaslal: st srpen 19, 2009 10:29 am    Předmět: alu kola Odpovědět s citátem

mám C4 picasso a chtěl sem alu kola,ale neorigo vybral sem tyto http://www.eso-pneu.cz/alu-kola-dezent-rb-dark-7x16-4x108-et25/ ale mám dilema v ET. origo 16.palcová kola mají ET 26 tyhle se prodávají s ET 25 a ET15 a původní jsou šířka 6,5 a litá jsou 7 to znamená že by ty s ET 25 měli o 1mm + půl palce na každou stranu tak to ve výsledku budou asi o 7mm vylézat více než ty původní origo, doporučená jsou pro C4 oboje můžete mě prosím napsat svůj názor a jestli to počítám dobře.díky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Havlicek.Lukas

PříspěvekZaslal: čt srpen 20, 2009 5:34 pm    Předmět: Re: alu kola Odpovědět s citátem

lancer napsal:
mám C4 picasso a chtěl sem alu kola,ale neorigo vybral sem tyto http://www.eso-pneu.cz/alu-kola-dezent-rb-dark-7x16-4x108-et25/ ale mám dilema v ET. origo 16.palcová kola mají ET 26 tyhle se prodávají s ET 25 a ET15 a původní jsou šířka 6,5 a litá jsou 7 to znamená že by ty s ET 25 měli o 1mm + půl palce na každou stranu tak to ve výsledku budou asi o 7mm vylézat více než ty původní origo, doporučená jsou pro C4 oboje můžete mě prosím napsat svůj názor a jestli to počítám dobře.díky.

ja mam na klasicke C4 kola o rozmerech 7x 17" ET 25 a je to jak puvodni kola pokud budes chtit poslu fotku jak to vypada v podbehu
lancer

PříspěvekZaslal: čt srpen 20, 2009 7:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pošli prosím na benes.lada@bezdrat.net
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009 -> Citroën C4 Picasso, Grand C4 Picasso Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: