Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009
Nyní mimo provoz !! Příspěvky od 21.6.2005 do 9.2009

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

zivotnost vyfuku

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009 -> Citroën ZX, ZX break
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zajo

PříspěvekZaslal: pá červenec 31, 2009 11:02 am    Předmět: zivotnost vyfuku Odpovědět s citátem

Zdravim

Chcem sa opytat, komu ako dlho vydrzal vyfuk. Ja mam svoj (stredny a zadny diel) 3 roky, ale stihol som nalietat 80 000km. Tak si sam neviem odpovedat ci toho vydrzal vela, alebo malo.. na km v celku dost, na roky nic moc.. je tam uz prva durka Smile v poslednom dieli tak neviem... Laughing
Radek Ott

PříspěvekZaslal: út srpen 04, 2009 10:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A co máš za značku výfuku? A kde se ti udělala ta dírka.... ve sváru??? Nejlepší zkušenost mám s výfuky WALKER.... mají dokonce i nerezové sváry a fakt vydrží dlouho. Stejně si myslím, že je lepší když auto jezdí, jako v tvém případě, než když bys najezdil třeba 100 km za měsíc.... to pak odejde všechno hrozně rychle....
Ahoj Radek
Zajo

PříspěvekZaslal: st srpen 05, 2009 5:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mam Bosal a durka je na poslednom dieli, na bocnom dieli na najuzsom mieste medzi vstupnou rurkou a bocnym plastom. Na zvaranie cista psychiatria Confused Vcera som to skusal polepit elektrikou, ale uprimne - to nie je plech, len farebny papier.. odstrihol som si kusok plechu (povodne z odkvapu) ktorym som to chcel preplatovat, ale prisiel som na to, ze je asi 2x tak hruby, ako "plech" vyfuku... takze nakoniec som zvaral pri 10A s 1,6 elektrodou... Vecer to pozriem a uvidim ci sa mi to podarilo.

Tebe ten walker vydrzal kolko?
Radek Ott

PříspěvekZaslal: st srpen 05, 2009 2:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak na ZXku mám WALKERa jako střední díl a Bosal vzadu. Už jsme to takhle kupovali v Německu. Podle vzhledu tam nebyly moc dlouho, řekl bych tak rok (ale kdo ví..... to je fakt jen odhad). Jo v lednu tady bude ZXko 2 roky. Někdo tam ale nechal staré spony, takže ty jsem pak pro jistotu vyměnil za nové. Pak jsem ho celý natřel barvou na výfuky... V pondělí jsem to zrovna kontroloval... WALKER na sobě nemá kousek rezu (ani ve svárech) a Bosal je na tom trochu hůř.... tam oreznul hlavně ten svár u vstupní krátké trubky. No a spony samozřejmě taky chytly rez..... co se dalo, tak jsem kartáčem obrousil a znovu zatřel. Jestli to pomůže životnosti nevím, ale dobrej pocit z toho mám Wink Jinak jsem teď měnil první díl před katem a střední díl u Nubiry a dal jsem samozřejmě WALKER..... tak jsem zvědavej jak bude vypadat za nějakou dobu, ale po zkušenostech ze ZXka myslím, že naprosto v pohodě. Jo a abych nezapomněl, tak BOSAL dělá malou dírku u spodní hrany každého tlumiče, aby mohly vytékat voda....
Čau Radek
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009 -> Citroën ZX, ZX break Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: