Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009
Nyní mimo provoz !! Příspěvky od 21.6.2005 do 9.2009

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Paměť nastavení sedačky

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009 -> Citroën C5, C5 Break
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
JardaK

PříspěvekZaslal: út srpen 11, 2009 6:03 pm    Předmět: Paměť nastavení sedačky Odpovědět s citátem

Zdravím. Mám malý dotaz - mají některé C5 I paměť nastavení sedačky řidiče a zrcátek? U Peugeotu 406 jsme měli možnost uložení dvou nastavení a nebyl problém s nastavením ideální polohy pokud jsme se za volantem střídali dva. V C5 mám kdejakou kravinku, ale tohle postrádám. Tak by mě zajímalo, jestli se na to prostě nemyslelo, nebo jestli to jen nemám...

Díky
Mikra

PříspěvekZaslal: út srpen 11, 2009 7:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj. Ptal jsem se na to samé při kupování auta a odpověď byla, že to mají až nové C5 a Turer / 2008 . A to asi jen u lepších výbav. Taky se střídáme s manželkou a tohle nás speciálně zajímalo, ale máme smůlu. Nejde to tam ani dokoupit. Sad
Autodiagnostika

PříspěvekZaslal: út srpen 11, 2009 8:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pro C5 I ani II bohuzel neexistuje az od X7
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
jruze

PříspěvekZaslal: so srpen 22, 2009 4:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mikra napsal:
Ahoj. Ptal jsem se na to samé při kupování auta a odpověď byla, že to mají až nové C5 a Turer / 2008 . A to asi jen u lepších výbav. Taky se střídáme s manželkou a tohle nás speciálně zajímalo, ale máme smůlu. Nejde to tam ani dokoupit. Sad

Jestli je ta paměť v sedačce tak se poohlídni po staré 25renaltu-ten to mněl snad každý (3l)nebo aspoň Bakara když se frantíci neumí domluvit a byla by ta paměť v sedačce - tak šikovné české ručičky by to do C určitě dostali. Wink

C5 2.2 exklusiv
Golf 3 TDI
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009 -> Citroën C5, C5 Break Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: