Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009
Nyní mimo provoz !! Příspěvky od 21.6.2005 do 9.2009

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

vynuovany ukazatel prumerne rychlosti a prumerne spotreby

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009 -> Citroën C5, C5 Break
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
malin

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2009 3:27 pm    Předmět: vynuovany ukazatel prumerne rychlosti a prumerne spotreby Odpovědět s citátem

ahoj, poradte mi pls, z niceho nic mi ukazatel prumerne rychlosti spadl na nulu a ted vzdy stoupne po nejake dobe o 1 , takze mam po nekolika stech najetych km prum rychlost 5 km/h Sad navic dnes se vynuloval i ukazatel prumerne spotreby a je porad na nule... nevite co se deje? mam palubni poc. bez navigace. dekuju moc
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Krobik

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2009 3:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Stalo se mi neco podobnyho u prumerny spotreby. Vynuloval jsem rucne vsechny udaje a zase to funguje.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jumep

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2009 8:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

schopnost pocitat teoreticky spravne pre pp je do 7000km
ak na nom chces mat relevantne udaje, resetuj kazde tankovanie
karlos

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2009 11:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě padá průměrná spotřeba cca po 5000km. Pak to ukazuje 0,2l/100, kéž by to tak byla pravda Laughing
Mikra

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2009 11:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já si první trasu nebo paměť nebo jak to nazvat nuluju každé tankování a druhou zatím nechávám od začátku ježdění. Na první jsem mě naposledy spotřebu 7,6 a na druhé 7,7. Celkem mám najeto necelé 3000 km, tak nemůžu referovat, že by to nějak zlobilo, ale každé tankování si včetně stavu tachometru nacvakávám doma do PC - přežitek z minulého ZX, které ještě nemělo PP - a sedí mi to přesně. Teda ta celková průměrná spotřeba.
Když se mi to změní a nebo to zazlobí v autě, dám vědět. Auto je dost nové a tak doufám, že to bude fungovat ještě dlouho.
drobec

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2009 11:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mikra napsal:
Já si první trasu nebo paměť nebo jak to nazvat nuluju každé tankování a druhou zatím nechávám od začátku ježdění. Na první jsem mě naposledy spotřebu 7,6 a na druhé 7,7. Celkem mám najeto necelé 3000 km, tak nemůžu referovat, že by to nějak zlobilo, ale každé tankování si včetně stavu tachometru nacvakávám doma do PC - přežitek z minulého ZX, které ještě nemělo PP - a sedí mi to přesně. Teda ta celková průměrná spotřeba.
Když se mi to změní a nebo to zazlobí v autě, dám vědět. Auto je dost nové a tak doufám, že to bude fungovat ještě dlouho.

tak som to planoval aj ja, az kym to pri nejakych 5000-6000 nezblblo
tie tankovania si namiesto nahadzovania lokalne mozes nahadzovat po vytvoreni konta na http://www.spritmonitor.de/en
btw. super obrazok avatara.. vlastna tvorba? Smile
Mikra

PříspěvekZaslal: pá červenec 31, 2009 8:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli je avatar ta ikona C5, tak jo. Vlastní. Poskládal jsem v PaintShopu pár obrázků z netu, upravil pozadí v barvě mého auta, trochu vystínoval a hotovo. Jen dostat to sem nebyla sranda. V nastavení je několik možností, ale fungovalo až když jsem umístil obrázek na můj web a nechal ho načítat z něj. Přímé vložení ani vložení z webu nefungovalo.
jumep

PříspěvekZaslal: pá červenec 31, 2009 12:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

na c5clube je spraveny dennik vozidla, takze aj tam si v pohode mozes viest vsetko
neviem ako je to u c5 2, patzno c5 3, ale benzinove c5 1 vedia horsie pocitat ako naftove Smile, tj. svokrina 1.8 pise 0.2l uz pri 5-6 tis km, mne to ukazovalo 7 +- este pri 7600km, ale to je blbost, to uz neni ukazatel aktualnej priemerky ...
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009 -> Citroën C5, C5 Break Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: