Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009
Nyní mimo provoz !! Příspěvky od 21.6.2005 do 9.2009

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Centrál ještě jednou

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009 -> Citroën XM, XM Break
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jumbocb

PříspěvekZaslal: st červen 17, 2009 9:12 pm    Předmět: Centrál ještě jednou Odpovědět s citátem

Ahojky

Tak jsem to nevydržel čekat jestli někdo už měl zkušenost nebo ne a stálo mně to sice cca. 2 hod. času, ale maká to. Lehce tady popíšu postup jak na to. Tak jsem pořídil univerzální ovládání centrálu z www.dstechnik.cz (http://www.dstechnik.cz/dalkove-ovladani-s-releovym-vystupem-rc-102-dalkove-ovladani-s-releovym-vystupem-2465.html?qkk=af5f12622ac8014533f724ab78b227b4) a na pin 1 se zapojuje +12v a +12 jako přívod na zamykací (červený+hnědý kabel) relé, na pin 2 kostra a kostry releového výstupu (černá,růžová,a fialová) nebo kamkoliv jinam na kostru, na pin 6 a 8 se zapojuje ovládání servomotorů (modrá a bílá) piny 5 a 7 vedou koncáky ze dveří a pokud vám blbnou jako například mně tak je lepší je odpojit resp. vyndat konektory z koncovky a zaizolovat. Pak z jednotky dálkového ovládání vedou ještě žlutý, zelený a oranžový kabel a to je Oranžový=výstup na blinkry, žlutej a zelenej je pro otvírání kufru, ale tahle kabely jsem taky zaizoloval a nepoužil. Tot vše. Možná že by mně teď někdo nejraději ukamenoval, ale byla to moje volba to takhle zapojit tak to pls. respektujte.

JumboCB
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009 -> Citroën XM, XM Break Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: