Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009
Nyní mimo provoz !! Příspěvky od 21.6.2005 do 9.2009

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Poruchové C4 Picasso v Občanském Judu

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009 -> Obecná poradna
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
JiRaY

PříspěvekZaslal: út leden 13, 2009 7:40 pm    Předmět: Poruchové C4 Picasso v Občanském Judu Odpovědět s citátem

Zdar,koukal jsem takhle na televizi v neděli,a co to nevidím?
Občanské judo,a v něm nekonečné problémy s Citroenem C4 Picasso,a odstrašující přístup dealera Citroenu Auto Slavík Poděbrady.

Koneckonců,podívejte se na to sami,je to zhruba v polovině pořadu.
http://archiv.nova.cz/multimedia/obcanske-judo-11-01-2009.html

P.S:přístup slavného pana Hrabáka mne taky nijak nenadchl,spíš naopak,neměl absolutně žádnou vůli se problémem zabývat Wink

Citroen Xantia 2.0HDi Exclusive 109k 99"
Citroen BX TurboD 92",voňafka:-)
HDi-Hodně dobrá investice Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Peta

PříspěvekZaslal: út leden 13, 2009 11:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

znám osobně několik kauz, které byly mediálně prezentovány - bohužel vždy z nedostatku času nebo snaze stranit jedné ze stran byly vždy podány značně zkresleně.
Tady však byl neoddiskutovatelný fakt - auto má poruchy, bylo opravováno a stále vykazuje závady a majitel se dožaduje nápravy. Je fakt, že Nova má špatné renomé a ne vždy mají zainteresované strany zájem vystoupit na kameru, Zde to zástupce autorizovaného dealera udělal - pokud se nemýlím byl to sám pan majitel Slavík ? avšak těch několik slov, které tam pronesl bylo hodno tak IQ houpacího koně a pokud takoví lidé vlastní autorizované servisy (podobných znám více), nedivím se, že stav autobilového opravárenství je takový jaký je. Co mne však ještě více překvapilo, bylo stanovisko Citroenu ČR prostřednictvím p. Hrabáka - měl jsem o něm jiné mínění, vždy s každým rozumně komunikoval. Divím se, že alespoň jako zástupce značky v ČR nepronesl alespoň nějaké smířlivé bla bla ve smyslu, že celou věc prověří a majiteli sdělí nějaké stanovisko, resp. pomohou řešit jeho problém. Nebo snad Citroen je na tom v prodejích tak dobře, že nemá potřebu si vytvářet slušné image značky a na své zákazníky nepokrytě ser.. ?
Jen takový postřeh jak to funguje u nás a jinde: pokud si u nás zákazník dle svého přání objedná díl, který pak odmítá převzít, nemáme šanci díl zpět vrátit do evropského skladu zastoupení značky (a když tak vyjímečně a se značnými finančními sankcemi). Tuhle se našel jeden filuta, co si objednal díl a plete si pravou a levou stranu. Díl sice nakonec odebral, ale vzápětí byl na českém zastoupení značky poplach co se děje, neboť se obrátil na evropskou centrálu se stížností a najednou nebyl problém pro nás jako dealera díl vrátit. Že by taky Citroen ČR potřeboval provětrat odněkud zvenku ? Tedy pokud to není na Citroen France ještě horší než u nás Smile
VW Bora TDi 110kW 00 (ale to sem nepatří Smile )
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
matej.13

PříspěvekZaslal: so leden 31, 2009 5:46 pm    Předmět: TV NOVA a lež.... Odpovědět s citátem

Tak vážení kolegové, reportáž jsem viděl a docela mě překvapil při prvním shlédnuti přístup servisu. Jelikož jsem zaměstnancem servisu Citroen, dozvěděl jsem se podrobnosti o celém případu.
Jestli mohu uvést na pravou míru stanovisko pana Hrabáka. Tak především pan Hrabák měl s reportérkou asi 30 minutový rozhovor, kde jí podrobně vysvětloval celé stanovisko Citroenu ČR k případu. Jaké však bylo nakonec překvapení, když si NOVA upravila a zveřejnila "SVOU PRAVDU", která nikdy takto nebyla vyřčena. Ano je to asi proto, že kdyby byla uvedena skutečná pravda, nebyla by tato reportáž tak zajímavá. Citroen ČR i zvažoval právní kroky k tomu, jak bylo jejich skutečné stanovisko prezentováno, ale nakonec vedení od toho upustilo a nechá se tato kauza "vyšumět do ztracena". Nechci se zastávat Citroenu ČR, nemám vedení v oblibě, jsou to až na výjimky s prominutím DE....VÉ, ale štve mě, že je takto očerňovaná značka.
A k samotné osobě majitele se už raději nebudu vůbec vyjadřovat. Onen pán je typicky český "vyčuránek", který se snaží vytřískat, co se dá.
Je mi líto, že PRAVDA pořád v naší zemi dostává na frak od lidí, kteří se ženou jen za "senzací" a sledovaností. A přeji "OBČANSKÝM JUDŮM, ČERNÝM OVCÍM, apod." hodně štěstí a šťastnou ruku při výběru takovýchto kauz.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Miloš Timko

PříspěvekZaslal: so leden 31, 2009 5:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No vycuranek byt muze, ale z poradu sem pochopil, ze auto neni stale funkcni... To by me skutecne nastvalo a taky bych neustale chodil otravovat do servisu, kde sem to auto koupil...
BX 1.8TD v plne '89
CX 25 TD2 Limousine '89
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JiRaY

PříspěvekZaslal: ne únor 01, 2009 2:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No,teda,já vám nevím,jestli bys mohl trošku podrobněji popsat jak se jeho vyčůránkovství projevuje?

Mně osobně kdyby nové auto dělalo takovéhle prasárny,tak bych byl na citroen spravedlivě nasr.nej,a proto bych chtěl jiné auto už dávno.
Nepochopil jsem přístup pana Slavíka,který se mi zdál přinejmenším zmatený.

Prostě v silách servisu by mělo být to auto opravit,což se jim za drahnou dobu nepovedlo,takže bych asi dělal bordel kde se dá taky. Wink

Citroen Xantia 2.0HDi Exclusive 109k 99"
Citroen BX TurboD 92",voňafka:-)
HDi-Hodně dobrá investice Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Petris

PříspěvekZaslal: ne únor 01, 2009 3:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.citroeny.cz/forum/viewtopic.php?t=13075
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009 -> Obecná poradna Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: