Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009
Nyní mimo provoz !! Příspěvky od 21.6.2005 do 9.2009

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Katalog příslušenství pro C4 Picasso

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009 -> Citroën C4 Picasso, Grand C4 Picasso
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bublinka1563

PříspěvekZaslal: po září 29, 2008 11:57 am    Předmět: Katalog příslušenství pro C4 Picasso Odpovědět s citátem

Zdravím všechny!
Minulý týden jsme si koupili nové rodinné autíčko C4 Picasso. Je vážně krásné, ale to Vám tady asi nemusím říkat. Wink

Chtěla jsem se zeptat, jestli nevíte, kde bych našla katalog příslušenství pro Picasso (jako jsou koberečky, střešní nosiče, handsfree apod.) . V papírové podobě ho v prodejně nemají a prý nic takového není. Zdá se mi to divné, vždyť je to běžná věc, např. ve škodovce taky mají pro každý typ auta katalog možného přílušenství k dokoupení.
Nevíte, kde bych tyto info získala?

Díky moc za Vaše odpovědi! Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr Hynek

PříspěvekZaslal: po září 29, 2008 6:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Web resp. jeho úroveň citroenu ČR dost klesá.Před rokem, kdy já koupil C4GP tam nějaké doplńky byly,asi polovina bez fotek. Nyní pro jistotu tam nemají nic. Koberečky jsem koupil originál 3D.Nejsou však moc vhodné na zimu.Koupil jsem neznačkové gumové a pasují přesně.Taktéž vanu do kufru,ta ale dost cestuje,ale účel plní.Kola jsem zatím vždy nacpal dovnitř,neumím si moc představit jak by šly na střechu.Asi z lešení.HF mám v telefonu na přísavce na předním bočním okně.Do palubky mi to nějak nešlo a na přední okno je to marný,tak dlouhou ruku nemám.Jinak přední okno se fantasticky meje zevnitř Confused
MartinV

PříspěvekZaslal: út září 30, 2008 6:39 am    Předmět: Re: Katalog příslušenství pro C4 Picasso Odpovědět s citátem

bublinka1563 napsal:
Zdravím všechny!
Minulý týden jsme si koupili nové rodinné autíčko C4 Picasso. Je vážně krásné, ale to Vám tady asi nemusím říkat. Wink

Chtěla jsem se zeptat, jestli nevíte, kde bych našla katalog příslušenství pro Picasso (jako jsou koberečky, střešní nosiče, handsfree apod.) . V papírové podobě ho v prodejně nemají a prý nic takového není. Zdá se mi to divné, vždyť je to běžná věc, např. ve škodovce taky mají pro každý typ auta katalog možného přílušenství k dokoupení.
Nevíte, kde bych tyto info získala?

Díky moc za Vaše odpovědi! Smile

zkus se podívat tady: http://www.boutique.citroen.ch/Default1.aspx?SubCategList=1&CategoryID=361
podle těch čísel by to mělo jít objednat i v ČR
Martin
rg

PříspěvekZaslal: út září 30, 2008 7:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Odkaz na stránky slovenského Citroen s príslušenstvom pre C4 Picasso. Najlepšie je však komunikovať s predajcom.
http://www.citroen.sk/File.aspx?remark=c4picasso5m_prisl
Petr Šimral

PříspěvekZaslal: út září 30, 2008 10:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jinak přední okno se fantasticky meje zevnitř

Já vím, proč to nechávám dělat servis Very Happy
rg

PříspěvekZaslal: st říjen 01, 2008 6:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Čo okno, ale čo strecha.
Musím používať schodíky, aby som sa "vyškriabal" a umyl ju. Teraz užsíce chodím di umývarky, ale zo začiatku ... A to som mal sebavedomie, že nie som nízky.
johanC4

PříspěvekZaslal: st říjen 01, 2008 6:03 pm    Předmět: Příslušenství Odpovědět s citátem

Katalog na citroeny.sk
ale u nás bych příslušenství neobjednával. Např příčník na lyžiny u nás 5-6tisíc dle dealera ale v SRN do 150e, porovnejte to na švýcar stránkách, kde jsou ceny.
To je sakra rozdílSad((
johanC4

PříspěvekZaslal: út říjen 21, 2008 11:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

citroen.cz
zpřístupnil na stránkách ceník příslušenství, bohužel v SRN je příslušenství cca o 40procent levnějšíSad(
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009 -> Citroën C4 Picasso, Grand C4 Picasso Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: