Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009
Nyní mimo provoz !! Příspěvky od 21.6.2005 do 9.2009

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Bluetooth

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009 -> Citroën C4 Picasso, Grand C4 Picasso
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pavel D.

PříspěvekZaslal: ne duben 20, 2008 3:26 pm    Předmět: Bluetooth Odpovědět s citátem

Mám originál bluetooth a telefon Nokia N-95. Během hovoru se mi občas jako odpojí. Rádio začne hrát a v hovoru můžu pokračovat jen na telefonu. Přitom na displayi to vypadá jako by byl telefon normálně přihlášený. Pak musím telefon vypnout, chvilku počkat až se na displayi ukáže že je odpojený a znova ho zapnout. Dvakrát se mi dokonce stalo, že hovor zamrzl. Musel jsem ho dokončit na telefonu i když na displayi bylo pořád jméno volajícího a auto se chovalo jako by byl hovor pořád spojen. I po vypnutí motoru a vyztažení klíčku ze zapalování zůstalo jméno pořád na displayi a teprve po zamčení vozu a cca 15 minutách se to odblokovalo. V servisu neví co s tím. Už jste se s tím někdo setkal?
mas-out

PříspěvekZaslal: ne duben 20, 2008 10:58 pm    Předmět: Bluetooth Odpovědět s citátem

mel jsem podobne problemy, nakonec se bluetooth vubec nepripojil a na nic nereagoval - v servisu zkusili prehrat software a zase nic, takze nakonec objednali cely novy modul - zitra jdu na vymenu tak uvidim a napisu ti
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michal-Albert

PříspěvekZaslal: út duben 29, 2008 6:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám taky stejný problém. Nechal jsem si do nového auta dát originál bluetooth - a hned první den problémy. Mám Nokii6280 a neustále se mi telefon odpojuje anebo mi během horovu "zatuhne" displej v autě. A tak jsem se obrátil na autorizovaný servis a tam si jaksi nevěděli rady, že se s tímto problémem ještě nesetkali. Stáhli si data z auta s tím, že se mi ještě ozvou. Zatím napjatě čekám. Protože neustále telefonuji, jsem z toho docela otrávený, chvíli jsem byl rozhodnutý koupit si nový telefon. Po poradě s technikem z O2 jsem si to ale rozmyslel, protože prý v mobilu chyba není, prý takhle zlobí bluetooth i u VW group. Nevítě už v čem je "zakopaný pes"?
mas-out

PříspěvekZaslal: ne červen 08, 2008 8:40 pm    Předmět: Nokia Odpovědět s citátem

Tak modul Bluetooth mam vymeneny - s mym Sony Er. funguje bez problemu. Ale zjisti jsem, ze je problem s Nokiemi. Koupil jsem E51 a nastaly problemy s pripojovanim, telefon tuhnul stejne jako radio-bluetooth v aute. Zkusim jsem jeste myslim N6121 a to same. A hlavni problem je s nacitanim telefonniho seznamu z telefonu do auta - az po projiti for na interentu jsem zjistil pricinu - je to absence PBAP ( phonebook access profile ) u bluetooth Nokii - to absolutne znici vyhody bluetooth v aute - nejde napr. listovat v poslednich hovorech primo z volantu. Takze jsem novou E51 prodal a vratil jsem se ke staremu Sony Ericssonu D750i - a vse funguje naprosto bez problemu. Mate nejakou zkusenost s jinymi modely jinych znacek ? cau a dik
Michal-Albert

PříspěvekZaslal: po červen 09, 2008 6:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vypadá to,že u mě je taky vyřešený problém. Koupil jsem obyčejnou NOKII 6300 a vše bez problému.Několikrát jsem jezdil do autorizovaného servisu a pořád nevěděli co s tím.
Ráďa

PříspěvekZaslal: čt květen 28, 2009 11:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejde mi telefonovat přes Bluetooth. Mobil (SE G 900) se sice spojí s autem (objeví se na displeji auta a na mobilu mám zese Citroen - uloženo, potvrzeno), ale telefonovat jde jenom z mobilu, natožpak aby mi zobrazil telefonní seznam.
Je potřeba ještě něco nastavit? Asi na to nejsem moc nadanej.
Bluetooth do ucha mi funguje dobře.

Díky za radu.

Grand C4 Picasso SX, 1,6 Hdi, 2007
Saxo 1,4 SX, 2001
C4 1,6 Hdi, SX Pack 2006 (otec)
Xsara 1,9 D 2000 (bratr)
Ráďa

PříspěvekZaslal: pá květen 29, 2009 11:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak už se mi podařilo vyvolat tel seznam a výpis hovorů. Spustí se vytáčení, na displeji auta není žádná změna, žádný zvuk, mobil normálně vytáčí, ale nikomu se nedovolám. Při příchozím hovoru displej nereaguje, mobil ano. Když přimu hovor na mobilu, za asi 5 vteřin přestanu volajícího slyšet a nezbyde mi, než ukončit hovor.

Saxo 1,4 SX, 2001
Xsara 1,9 D 2000 (bratr)
javas

PříspěvekZaslal: pá květen 29, 2009 2:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ráďa napsal:
Tak už se mi podařilo vyvolat tel seznam a výpis hovorů. Spustí se vytáčení, na displeji auta není žádná změna, žádný zvuk, mobil normálně vytáčí, ale nikomu se nedovolám. Při příchozím hovoru displej nereaguje, mobil ano. Když přimu hovor na mobilu, za asi 5 vteřin přestanu volajícího slyšet a nezbyde mi, než ukončit hovor.

Ráďo, Ráďo, ty nevíš, že přemíra techniky škodí??? Very Happy
Ráďa

PříspěvekZaslal: pá květen 29, 2009 11:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar Javasi, mám z těch čudliků hlavu v pejru. A to mám pocit, že by jich tam mělo být ještě víc, abych nemusel zkoušet kombinace tlačítek. Například jsem uvízl asi na 5 minut, když jsem chvátal do práce. Manuálně jsem zapnul ruční brzdu a ona se pak nechtěla sama odblokovat při rozjezdu. Nevěděl jsem, že při tom musím sešlápnout nožní brzdu. Přišel jsem na to náhodou. Byla na mě pěkná podívaná. Brzdil jsem provoz, pořád se mi zvedal zadek nebo klesal, to jak jsem to zkoušel roztáhnout dopředu i dozadu a mezi tím jsem se pokoušel aktivovat automatické odbrždění v menu. Často to vypadá, že je chytřejší než já, což špatně nesu, a tak to mezi námi jiskří. Zlatá Xsara. S ní jsem si rozuměl. Ta věděla, co potřebuju. Crying or Very sad

Saxo 1,4 SX, 2001
Xsara 1,9 D 2000 (bratr)
miki_pilot

PříspěvekZaslal: so květen 30, 2009 8:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

I já po nějakém čase seznamování přišel na to, že nejlepší je nechat přemýšlet auto za mě. Pokud to jde vše nechávám v automatickém režimu,mimo dešťový senzor, ten nezapínám. I řazení mám na auto a občas to jen donutím přeřadit pádly pod volantem, když třeba předjíždím,nebo se blíží stoupavá zatáčka. Jinak naprostá spokojenost. Jo, Bluetooth nemám,ale doporučuji to vyřešit kompatabilním telefonem. Very Happy Very Happy Very Happy

GRAND C4 PICASSO 1,6HDI BMP6 Leader
Ráďa

PříspěvekZaslal: po červen 01, 2009 8:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Můj telefon SE G900 se zdá být dost kompatibilní. Nebo si mám koupit telefon Citroen? Very Happy Vzhledem k cenám orig. příslušenství bych pak čekal cenu někde kolem 30 000,-.
Spíš mám pocit, že je chyba na straně auta. Telefon při vytáčení dělá, co má, ale auto na mě nemluví a nesnímá hlas. Dovolám se, ale ani já, ani volaný nic neslyší.
Není ještě něco, co by se mělo nastavit? Mám při tom zapnout audiosystém, nebo ho nechat vypnutý?

Saxo 1,4 SX, 2001
Xsara 1,9 D 2000 (bratr)
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009 -> Citroën C4 Picasso, Grand C4 Picasso Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: