Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009
Nyní mimo provoz !! Příspěvky od 21.6.2005 do 9.2009

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

C4 Grand Picasso : čelní sklo : navigace

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009 -> Citroën C4 Picasso, Grand C4 Picasso
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Funguje Vám navigace pod čelním sklem v Picassu normálně?
Ano, úplně bez potíží
33%
 33%  [ 3 ]
Pozoruji jisté potíže oproti jiným autům
22%
 22%  [ 2 ]
Také špatně chytá signál a dlouho nabíhá
44%
 44%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 9

Autor Zpráva
miki_pilot

PříspěvekZaslal: po květen 04, 2009 9:07 pm    Předmět: C4 Grand Picasso : čelní sklo : navigace Odpovědět s citátem

Mám trochu problém s navigací v PDA v Picassu. Když ji zapnu, tak signál chytá snad 5 minut Embarassed a potom ještě funguje docela špatně. V jiných autech je to bez problému. Přemýšlím, jestli na to nemůže mít vliv termoreflexní čelní sklo, nebo něco jiného v autě. Rolling Eyes

GRAND C4 PICASSO 1,6HDI BMP6 Leader
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr Hynek

PříspěvekZaslal: út květen 05, 2009 7:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo je to tak.Já mám přícucku na bočním okénku a je to lepší.Ale ovládání levačkou není zrovna ok.I tak musím někdy zastavit ,aby se navigace chytla.Když to přendám do oktávky, naskočí za cca 0,5min.
Petr Hynek

PříspěvekZaslal: út květen 05, 2009 7:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Když jsme u toho skla, bacha na pojistku.Mě řekli cenu výměny cca 50tis. Kč.Málo která pojistka to splňuje.....Má někdo ověřenou cenu předního skla?
Petr 78

PříspěvekZaslal: st květen 06, 2009 3:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

00008116LP CEL PŘED SKLO 17 637,00 CZK
00008116RZ CEL PŘED SKLO 16 737,25 CZK
00008116NC CEL PŘED SKLO 17 106,25 CZK
00008116SA CEL PŘED SKLO 16 737,25 CZK
00008116QL CEL PŘED SKLO 32 489,50 CZK
00008116SE CEL PŘED SKLO 33 724,75 CZK

Jsou to všechno skla atermická a ty poslední dva jsou i akustická což si myslím, že je exclusiv. Ceny jsou bez DPH. My máme u našeho Grand Picassa 1,6 HDi Dynamique pojištěný skla na 30tis a myslím, že by to mělo stačit
Petr
Petr Šimral

PříspěvekZaslal: pá květen 08, 2009 11:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To je docela pálka. Ťupky už tam mám dvě, v servisu říkali, že pojistka hradí jednou ročně výměnu. Ale netuším, do jaké výše. A smlouvu teď určitě hledat nebudu.

Petr Šimral

PříspěvekZaslal: pá květen 08, 2009 11:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já mám navigaci přidělanou přes boční okénko, taky pomalu nabíhá (cca 3 minuty), pak ale funguje spolehlivě. Levá poloha je pro mě OK, jsem levák.

rider

PříspěvekZaslal: pá květen 08, 2009 6:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Navigaci mám originál integrovanou, takže bez problému, jenom mapy jsou trochu slabší. Jednou jsem měl na zkoušku půjčenou MIO, přichytil jsem jí hodně vysoko uprostřed skla těsně u dešťového senzoru, když jsem se o ní několikrát praštil, tak jsem jí taky přendal na boční okýnko a fungovala celkem v pohodě, ale zase se na ní špatně došáhlo. Spíš mám strach o čelní sklo, co jízda tak náraz od kamínků, mám pocit že to je lapač šutrů, už tam mám minimálně deset vyťuknutejch ťupek. Z toho jedna je tak hluboko, že se odchlípla vnitřní folie a je tam asi tři milimetry viditelnej černej proužek, naštěstí je to u splujezdce. Skoro uvažuju o výměnně za nový, ale do toho se mi moc nechce. Nemáte s tím někdo zkušenost - s výměnou?
Breta.pce

PříspěvekZaslal: st květen 20, 2009 2:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Měl jsem předtím Peugeot 307 a navigaci umístěnou uprostřed a bylo to daleko horší, dlouhá inicializace atd.
Nyní ji mám na levém bočním okénku a funguje slušně. Mám Panasonic Strada, ovládání, umístění mikrofonu atd. přizpůsobeno pro japonce, takže pro pravostranné řízení a ovládání levou rukou, takže ideální. Jen napájení je složitější, neřešil jste někdo instalaci 12V zásuvky někde vlevo?
johanC4

PříspěvekZaslal: po květen 25, 2009 9:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

používám mio A701 s navi IGO 8.3 , přilepeno vpravo vedle zpětného zrcátka a bez problému.
GC4P 1,8 SX
james2000

PříspěvekZaslal: po květen 25, 2009 2:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Termoreflexní (pokovené) sklo na navigaci samozřejmě vliv má. Záleží, jakou máš navigaci, ale k některým navigacím se dá přikoupit externí anténa, kterou připevníš někam k bočnímu sklu, a potom už všechno funguje.

C4 coupé, 1,4 16V, modrá barva
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009 -> Citroën C4 Picasso, Grand C4 Picasso Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: