Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009
Nyní mimo provoz !! Příspěvky od 21.6.2005 do 9.2009

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Shořel motor serva - jak zprovoznit

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009 -> Citroën AX, Saxo
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Saxo1.1i

PříspěvekZaslal: út říjen 14, 2008 2:14 pm    Předmět: Shořel motor serva - jak zprovoznit Odpovědět s citátem

Originální díl v Citroenu mi řekli 16 000,- nevíte někdo jestli se dá sehnat neoriginální. Na vrakáč se mi moc nechce, neboť za nemalé peníze dostanu díl, kterej může za půl roku odejít taktéž.

Pro doplnění Saxo 1,1i

Naposledy upravil Saxo1.1i dne st květen 20, 2009 1:51 pm, celkově upraveno 1 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milan havránek

PříspěvekZaslal: so únor 21, 2009 6:30 pm    Předmět: Servomotor Odpovědět s citátem

Mám doma plně funční servomotor na Saxo model 2000,který má poškozené nalévaci plastové hrdlo po havárce.Stačí přešroubovat z vašeho serva.Prodám levně po dohodě.Foto a info na email milanhavr@seznam.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Saxo1.1i

PříspěvekZaslal: pá květen 15, 2009 10:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem jezdil dlouhou dobu bez serva, ono to není nijak tragické a dá se na to zvyknout. Nakonec jsem koupil z jedné bouračky motůrek a představte si, že po měsíci začal zlobit i ten. Elektrikář co ho tam dával už říkal, že nebude v moc dobré kondici.

Mám dotaz zda nejde upravit nějak servo, aby šlo lépe řízení bez motůrku, třeba vypustit olej, nebo něco takového. Případně zda se dá někde nově navinout. Za každou radu bych byl vděčný, Saxíka mám rád a toto je jediná věc co mě na něm vadí.
Saxo1.1i

PříspěvekZaslal: st květen 20, 2009 1:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Případně neví někdo zda by šel nechat nově navinout?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009 -> Citroën AX, Saxo Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: