Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009
Nyní mimo provoz !! Příspěvky od 21.6.2005 do 9.2009

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Jen tak pro zajímavost:CITROEN ČR v roce 2007
Jdi na stránku Předchozí  1, 2

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009 -> Obecná poradna
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mamut

PříspěvekZaslal: pá březen 13, 2009 7:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No to je ale nářez Very Happy
Jen pro zajímavost. Auto si koupil dotažené z venku a v autorizovaném servisu jsi nikdy nebyl, že?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
marian.hutira

PříspěvekZaslal: pá březen 13, 2009 8:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mamut napsal:
No to je ale nářez Very Happy
Jen pro zajímavost. Auto si koupil dotažené z venku a v autorizovaném servisu jsi nikdy nebyl, že?

Auto som kúpil v českom bazáre, bolo na čistopise, dotažené z A. Hneď po kúpe som išiel do oficiálneho servisu Citroen, Škoda, Opel na diagnostiku. V riadiacej jednotke vraj boli chyby, ale oni ich nedokázali dešifrovať. Auto jazdí a nemám chuť testovať ďalšie servisy. Stačí, keď si tu občas niečo adrenalínového prečítam.
Slim Jim

PříspěvekZaslal: pá březen 13, 2009 9:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Alien a Mamut evidentně nikdy neměli blbého líného neschopného šéfa. Upřímně řečeno jim to docela závidím, protože já měl, a ne jednoho. Je pravda, že povětšinou jsem měl na šéfy štěstí, ale párek opravdu výživných exemplářů by se mězi těmi cca deseti lidmi našel. Faktem je, že jsem ne vždycky byl schopen posoudit, co vlastně takový manažer má dělat, ale většinou jsem byl schopen posoudit, co nemá dělat, přinejmenším ne v pracovní době. Co si mám myslet o tom, když ke Karlovi třikrát za den vlezu do kanceláře a pokaždé ho vidím, jak sjíždí jednou libimseti.cz, podruhé zase Novinky, potřetí web nějaké cestovní kanceláře atd. Kdyby to bylo jednou za týden, tak řeknu, že to byla normální náhoda, ale když je to vždycky (tedy kromě pauzy na kafe), tak to asi nebude způsobené tím, že by k smrti přepracovaný manžer na pět minut denně vypnul. To spíš quazimanažer měl vypnuto už když přišel a na těch osm hodin mu nestálo za to zapínat. Navíc byl tak línej (nebo možná tak blbej), že nebyl schopen si po mém zaklepání ten intrernet shodit na lištu a aspoň předstírat práci. Za daných okolností by to nebyl problém, protože jsem klepal zásadně (měl jsem strach, abych ho nakonec ještě nepřistihl, jak si tam u freevideo.cz leští bambus, to už bych vážně nemusel přežít). Na moji pracovní morálku mělo zjištění, že manažer za sto tisíc měsíčně jaksi nepracuje a nikomu to nevadí, samozřejmě zásadně pozitivní vliv. Vlvi na pracovní morálku Karlových přímých podřízených byl samozřejmě ještě silnější a ještě pozitivnější, což je další ukazatel, podle kterého se pozná dobrej šéf.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009 -> Obecná poradna Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

Přejdi na: