Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009
Nyní mimo provoz !! Příspěvky od 21.6.2005 do 9.2009

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

zhánam CITROEN VISA

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009 -> Citroën 2CV, AMI, Mehari, LN, Visa
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Blažej

PříspěvekZaslal: st prosinec 21, 2005 10:35 am    Předmět: zhánam CITROEN VISA Odpovědět s citátem

Češi aj slováci :zhánam CITROEN VISA s TP aj bez TP, benzin aj diesel ,dobrá karoséria a cena výtaná.Za ponuky díky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hornik

PříspěvekZaslal: pá prosinec 23, 2005 3:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jeden bych měl
koupil jsem manželce CX, tak je visa na prodej
je to 1124ccm rok výroby 1985, papíry 1983, technická a emise nově udělané na dva roky
nové brzdy, téměř nové zimní pneu (najet 4000km), nový zadní díl výfuku
emise to má jak nový auto
karoserie bez koroze není - visu bez koroze jsem neviděl Razz
je potřeba vyměnit stabilizátor a silentbloky, jinak naprosto funknční, plně v provozu - ženu s dětmi bych v nějaký kraksně jezdit nenechal
pokud by byl zájem, napište, prosím, na marek.simona@worldonline.cz a napiště mi třeba i telefon - zavolám vám (nechce se mi dávat telefon na veřejné stránky)
díky a pěkné vánoce Laughing
marek
Blažej

PříspěvekZaslal: po únor 20, 2006 11:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

už som VISU zohnal,dieslovú 1.7,je to malý dabel,malá spotreba,dizajnovo to neni žiadný zázrak ,ale funkčne super auto.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009 -> Citroën 2CV, AMI, Mehari, LN, Visa Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: