Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009
Nyní mimo provoz !! Příspěvky od 21.6.2005 do 9.2009

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

C8 - FAP filtr

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009 -> Citroën Evasion, C8
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Paďák

PříspěvekZaslal: út leden 24, 2006 10:22 pm    Předmět: C8 - FAP filtr Odpovědět s citátem

Zdravim všechny vlastníky Céček
Mám dotaz, jestli někdo nemá zkušenost..............
Dříve jsem vlastnil Evasiona 2.1 td r.v. 1999 a přijel jsem do Belgie se podívat na auta. Fakt jsem nechtěl nic koupit! (nejsem obchodník s auty) Z Belgie jsem za dva dny odjížděl se zaplacenou zálohou na lehce kleplou C8. Týden jsem nespal, abych prodal mojeho oblíbeného evíka (pod cenou) bych měl kačky na nového miláčka C8. Povedlo se a já jsem si dovezl ne rok starou C8. Když ten debil C8 nakládal na podval destou, tak urazil pod autem nádržku ve které je EOLYS - aditivum - přísada do paliva a nezjištěné množství vyteklo na zem.
Vše jsem opravil, vše v provozu bez problémů.
Náplň aditiva by měla být na cca 120.000 km. Já tipuju, že tak 1l vytekl.
A ejhle deď mám na tacho 100.000 km a displej na mně začal křičet minimální množství aditiva - doplnit v síti Citrien.
Mám dva dotazy. - Jestli jde EOLYS koupit za lepší cenu než v Citroenu,
protože na netu jsem ho bohužel nenašel,
a druhý - po dolití cca 1,5l náhrady na mně stejnš displej křičí minimální množství............takže totéž.
Je mi prostě líto o dvacet tisíc km dříve vyměnit FAP filtr i EOLYS tak bratru za téměř dvacu. Nechá se na orig FAP najet až 160.000 km podle způsobu jízdy a já jezdím denně a dálky. Ale v Citroenu by měnili okamžitě.
Díky moc za případné rady a rád také pomohu.
C8 i EVASIONA mám docela osahano.

Tak páček.....Paďáček
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barenst

PříspěvekZaslal: st leden 25, 2006 11:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevim zda jsi po doliti udelal Diag , musi se prenastavit po doliti aditiva .
Paďák

PříspěvekZaslal: čt leden 26, 2006 4:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky.
Právě dnes jsem byl v Citroenu a našli vadné čidlo v hrdle nádrže.
Po výměně čidla to prý půjde odblokovat.
Po neděli dám vědět.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009 -> Citroën Evasion, C8 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: