Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009
Nyní mimo provoz !! Příspěvky od 21.6.2005 do 9.2009

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Klička otevíraní dveří

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009 -> Citroën C5, C5 Break
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pepany

PříspěvekZaslal: po září 15, 2008 1:29 pm    Předmět: Klička otevíraní dveří Odpovědět s citátem

Jelikoz narusta poptavka po opraveni ulomenych klicek u C5 , ktere opravuji letovanim ( po zpetne montazi na dvere neni nic poznat), zadam Ty kteri resili opravu vymenou za novou - zda by nemohli poskytnout starou polamanou na opravu do ,,foroty". Pak bych mohl odeslat ihned opravenou, tomu kdo posle ulomenou a opravovat bych take mohl vzdy az se jich sejde vice. Dekuji za ochotu. Jinak opravy provadim jen za postovne,balne a dopravu na postu, (treba 100,-Kc), takze na tom nechci zbohatnout. Pepany.
VW LT 35,odtahovka
C5 break 2.2HDi 7/02
Smart ForTwo 0.6turbo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scamp

PříspěvekZaslal: út srpen 25, 2009 10:22 am    Předmět: Klička Odpovědět s citátem

Dobrý den,

zlomila se mi klička u předních dveří. Je částečně nalomená. Bylo by možné ji k Vám zaslat do opravy? Prosím o zaslání Vaší adresy kam je možné kličku odeslat. Můj e-mail je scamp@seznam.cz.

Děkuji Samek
Pepany

PříspěvekZaslal: út srpen 25, 2009 4:18 pm    Předmět: Oprava klicky Odpovědět s citátem

--------------------------------------------------------------------------------

Zdravim vsechny nestastniky, klicky stale opravuji. Dnes jsem delal 3 kusy. Vlozil bych sem foto jak to vypada po oprave, ale nejak mi to nejde. Pokud nekdo zase ulomite a bude-li mit zajem o opravu - poslete oba dily klicky na adresu: Josef Stacho, J.Fučíka 60/70, 79501 Rýmařov. Ja to opravim a obratem poslu zpet na Vasi adresu. Do balicku prihodte treba 100-200,-kc na energie,postovne,apod. Jinak nevim o zadne klicce,kterou jsem opravoval, ze by opet praskla. Zatim Pepany.
DAF XF 105-460 4/07
VW LT 35,odtahovka
C5 break 2.2HDi 7/02
Smart ForTwo 0.6turbo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
elektus

PříspěvekZaslal: út srpen 25, 2009 9:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jednu bych měl na opravu,syn má moc síly....Jak bude čas to rozebrat pošlu...zatím otvírám zvenčí Embarassed
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009 -> Citroën C5, C5 Break Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: