Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009
Nyní mimo provoz !! Příspěvky od 21.6.2005 do 9.2009

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

výměna koulí
Jdi na stránku Předchozí  1, 2

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009 -> Citroën C5, C5 Break
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ufo

PříspěvekZaslal: pá srpen 14, 2009 6:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Teda to je rada nad zlato. Laughing Zkusím se svézt s někým a už to nebudu řešit. Ale dík za reakci. Aspoň jsem se zasmál. Jinak, kdyby Xantie vyráběli s 1,6kovým motorem v HDI tak bych neváhal. Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
majcherisko

PříspěvekZaslal: pá srpen 14, 2009 8:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mno já nevim,co se ti na ní nelíbí,já uletěl přes 400 tisíc a moc k smíchu mi to nebylo Very Happy .celkem drahé zjištění Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mikra

PříspěvekZaslal: út srpen 25, 2009 8:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nová zkušenost. Dneska mě manželka po společné jízdě pořád upozorňovala, že je to auto nějaké tvrdé. Nesouhlasil jsem, samozřejmě, ale stejně jsem si po návratu zajel k benzince překontrolovat tlak v pneu a zjistil jsem, že mám nafoukáno víc než 2,6 ( na teplých pneumatikách). Tak jsem odpustil na 2,5 vepředu a 2,3 vzadu a cestou od pumpy jsem se nestačil divit. Měla pravdu. Auto změklo a tvrdé rázy od silnice se silně utlumily. Nevěřil bych, že tak malý rozdíl může dělat takové divy. Chtěl bych si koupit nějaký opravdu přesný měřák. Nemáte někdo nějaký dobrý tip? Na netu moc velký výběr není a o přesnosti se toho taky moc nedozvím, tak kdyby jste někdo věděl o nějakém konkrétním a ověřeném - ručičkový nebo digitální, to je jedno - byl bych za doporučení vděčný.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009 -> Citroën C5, C5 Break Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

Přejdi na: