Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009
Nyní mimo provoz !! Příspěvky od 21.6.2005 do 9.2009

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Plechařina 2CV

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009 -> Citroën 2CV, AMI, Mehari, LN, Visa
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pavča

PříspěvekZaslal: pá srpen 07, 2009 8:47 am    Předmět: Plechařina 2CV Odpovědět s citátem

Zdravím všechny postižené. Jako správný citroblboň jsem si pořídil stylovou hračku a v těch několika málo volných chvílích ji resuscituuji. Jakkoli je na kačence spousta plechu vyrobitelného klempířskou svépomocí, budu muset vyměnit pár lstivěji tvarovaných míst, na které bych raději použil prefabrikát. Konkrétně se jedná o pant přední kapoty, prahy a vnitřní strany spodků všech dveří s tím U profilem na gumu (uznávám, to poslední je z mé strany vyložená lenost Smile ). A proto mám zvídavý dotaz: Kde případně tyto věci nakupujete? Opatřitelné jsou zcela jistě v Jesenici, přes Franzose.de a něco málo u Meteorů, samozřejmě můžeme jít dál až do Holandska k Burtonům či do Anglie k 2CVparts, ale tam už ty dopravně-manipulační poplatky soupeří co do výše s cenou dílu. Má někdo jiný tip? Zkušenost? Veselou příhodu? Wink Jinak přeju všem příjemné kolíbání.
B@RT

PříspěvekZaslal: pá srpen 07, 2009 2:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já kopil ještě jednu na díly a z toho žiju, až na věci typu brzdové válečky dávám vše z té druhé...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
tomi

PříspěvekZaslal: ne srpen 09, 2009 8:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zdar, kopec dielov sa dal kupit teraz na zraze v moste na kachnnu tam mali vsetko, ja som mal vacsiu smolu na ami takmer nic Sad
s dielmi ti moc nepomozem ja sam auto vyvaram a vsetko robim sam.
inak vela stastia, nech sa kacka podari.

tomi
Pavča

PříspěvekZaslal: út srpen 11, 2009 8:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Co se týče koupě druhého dárcovského vozu, i to jsem zvažoval, je tu jedna taková k mání, ovšem koroze je vlastností kovů a zrovna ty mnou postrádané díly jsou na ní v ještě horším stavu, než na Charlottce Confused Co se týče stavu agregátů, ty mám v pořádku, kačka je až na pár drobností kompletní, brzdové díly spotřební a těsnící dávám nové a na trubky tu máme pana Karbana, podlahy a blatníky kompletně vyměnili už v germánii za nové originály/kopie, tabulového plechu je dost, akorát jsem chtěl koupit některé hůře zbastlitelné profily, jako například prahy, panty a složitější pohledové falcy. No uvidíme, vzhledem k tomu, že garážový den mám jen jednou týdně a údržbychtivé citroše máme tři, časem se to vyřeší Smile
meďák

PříspěvekZaslal: čt srpen 13, 2009 4:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pavča napsal:
Co se týče koupě druhého dárcovského vozu, i to jsem zvažoval, je tu jedna taková k mání, ovšem koroze je vlastností kovů a zrovna ty mnou postrádané díly jsou na ní v ještě horším stavu, než na Charlottce Confused Co se týče stavu agregátů, ty mám v pořádku, kačka je až na pár drobností kompletní, brzdové díly spotřební a těsnící dávám nové a na trubky tu máme pana Karbana, podlahy a blatníky kompletně vyměnili už v germánii za nové originály/kopie, tabulového plechu je dost, akorát jsem chtěl koupit některé hůře zbastlitelné profily, jako například prahy, panty a složitější pohledové falcy. No uvidíme, vzhledem k tomu, že garážový den mám jen jednou týdně a údržbychtivé citroše máme tři, časem se to vyřeší Smile

Ahoj Pavčo.Jestli ti můžu poradit,tak co se týká plechařiny,objednal jsem ještě něco v ACI.cz,ale už toho taky moc nemají.Podlahy jsem pracně naohýbal a překlepal,ale je to vyrobytelné.Co se týče prahů?Někdo by řekl,že je to prasečina,ale až budu dělat další káču,vezmu trubku,ohnu ji v středovém sloupku,a naboduju na ni elko:-)Je to účelné,a pevnější.Když si pak vyhraješ s tupým vrtákem do stříkačáku,a uděláš falešný body,nikdo nic nepoznáSmile
jinak můžu sloužit se spojkovými sadami,pozor je jich cca 5 druhů,s brzdovými válečky za 320,-super cena,ale i když budeš potřebovat něco víc,přez známého ze slovače objednam z clubu 2cv mehári chassis.fr vše.
P.S. máš tam kachnu k mání???sem s ní.Chci jednu pro sebe.Otec má 2,a já pikaču:-DNevadí jestli je shnilá,hlavně když bude za rozumnou cenu.Díky čus. 603 161 805
www.kmcentrum.ic.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
meďák

PříspěvekZaslal: čt srpen 13, 2009 4:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

P.S. s výrobou a opravami plechů,můžu sloužit.V Olomouci po práci makám v dílně.
www.kmcentrum.ic.cz
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009 -> Citroën 2CV, AMI, Mehari, LN, Visa Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: