Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009
Nyní mimo provoz !! Příspěvky od 21.6.2005 do 9.2009

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

poklice 16"

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009 -> Citroën Evasion, C8
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Roman.n

PříspěvekZaslal: ne srpen 09, 2009 5:44 pm    Předmět: poklice 16" Odpovědět s citátem

Zdravím, nevím kam se obrátit, zkusím to zde. Mám C8 a měl jsem na nich poklice originál 16". Nějaký dobrák mi jednu uloupl a mě se nechce dávat 800-1300 za nové. proto jsem s rozhodl si koupit hliníky a tři zbývající poklice prodat, protože si myslím, že nebudu sám co ukradli poklice. Kdy bude mít zájem ať dá vědět. Jedná se tedy o tři originál poklice 16" (používané, ale v dobrém stavu). Díky a nezlobte se, že píši sem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009 -> Citroën Evasion, C8 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: