Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009
Nyní mimo provoz !! Příspěvky od 21.6.2005 do 9.2009

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Original radio do C1 zapojeni konektoru

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009 -> Citroën C1
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
clive

PříspěvekZaslal: po červen 08, 2009 7:38 pm    Předmět: Original radio do C1 zapojeni konektoru Odpovědět s citátem

nenajde se tu nejakej chytrej clovek, kterej by mel schema zapojeni ISO a mini ISO konektoru toho originalniho cd co je v C1?

Diky Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Havlicek.Lukas

PříspěvekZaslal: po červen 08, 2009 7:51 pm    Předmět: Re: Original radio do C1 zapojeni konektoru Odpovědět s citátem

clive napsal:
nenajde se tu nejakej chytrej clovek, kterej by mel schema zapojeni ISO a mini ISO konektoru toho originalniho cd co je v C1?

Diky Wink

klasika jak u kazdeho normalniho Very Happy je to od Panasonicu ale zapojeni je standartni jenom to ma 2 predni repraky
clive

PříspěvekZaslal: po červen 08, 2009 8:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Repraky to ma 4 ty uz mam zapojeny jako kazdy jiny radio.
Jn rozlozeni pinů toho tretiho spodniho Mini ISO konektoru bych potreboval. jde mi o to ze tam potrebuju zapojit externi zesilovac (kdyby tam mel vystup) a jinak bych tam napasoval Sony cd menic, ale kupovat nejakej prevodnik za dvojku se mi nechce. Potreboval bych rozkryt ten konektor.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Havlicek.Lukas

PříspěvekZaslal: po červen 08, 2009 8:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

clive napsal:
Repraky to ma 4 ty uz mam zapojeny jako kazdy jiny radio.
Jn rozlozeni pinů toho tretiho spodniho Mini ISO konektoru bych potreboval. jde mi o to ze tam potrebuju zapojit externi zesilovac (kdyby tam mel vystup) a jinak bych tam napasoval Sony cd menic, ale kupovat nejakej prevodnik za dvojku se mi nechce. Potreboval bych rozkryt ten konektor.

tady se to resilo http://www.elektroworld.info/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=29088
clive

PříspěvekZaslal: po červen 08, 2009 9:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to jsem resil ja, ale nevyresil. Takze to zkouim jinde.
Tonouci se stebla chyta... Wink
Havlicek.Lukas

PříspěvekZaslal: po červen 08, 2009 9:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

clive napsal:
to jsem resil ja, ale nevyresil. Takze to zkouim jinde.
Tonouci se stebla chyta... Wink

a zapojeni podle BLAU nefunguje?
clive

PříspěvekZaslal: po červen 08, 2009 10:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No to musim teprve zjistit ale moc se mi nehce verit.
Protoze je tam i jiny radio s Mini Iso a to nema vystup na zesilovac..
Tak jsem si rikal jestli tu nekdo nebude mit vykres se schematem zapojeni.
V Anglii na foru ho nemaji.
To radio tam sedi jako P.. na hrnec a tak chci zatim uzivat to.
To umim taky hodit tam DVD co mam v druhym aute aby to hralo jako krava ale bude tam v kulatym ramecku rovny cerny radio...
Tak proto to shanim.
Asi ho budu muset vymontovat a zajet k nejkymu elektrikari at mi to promeri a bude.
Nemik

PříspěvekZaslal: út červen 09, 2009 6:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.forum-auto.com/marques/citroen/sujet875.htm
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum stránek Citroëny.cz od 21.6.05 do 9.2009 -> Citroën C1 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: