Fórum Citroeny.cz
http://citroeny.cz/forum/

Cukání motoru 1.2 puretech 82
http://citroeny.cz/forum/viewtopic.php?f=186&t=12401
Stránka 1 z 1

Autor:  djrhedy [ úte 17. zář 2019 17:44:38 ]
Předmět příspěvku:  Cukání motoru 1.2 puretech 82

Ahoj. Bydlím a pracuju na kopci, pokaždé sjíždím z kopce dolů cca kilometr se zarazenou rychlostí. Když dojedu na křižovatku a chci se rozjet, tak motor vůbec nereaguje na plyn, začne to cukat a v podstatě několik vteřin se nic neděje. Zkusil jsem i přidat hodně plynu, ale nic. Pak to náhle zareaguje a jede to už úplně normálně. Ten interval bez reakce plynu se ale prodlužuje, dneska jsem takhle prostal v křižovatce přes 5 vteřin. Děje se to jen při studeném motoru, jinak se mi to nestalo.

Zítra budu mluvit se servisem, napadá někoho něco? Děje se to už od koupě, ale předtím jsem tomu nevěnoval takovou pozornost, s autem jezdí víc manželka a teď se to zjevně zhoršuje.

Autor:  Michal1 [ ned 29. zář 2019 20:11:28 ]
Předmět příspěvku:  Re: Cukání motoru 1.2 puretech 82

Jezdím podobně se stejným motorem. Nastartuji a jedu rovně cca 50 m a pak z kopce cca 700 m. Všechno je v poho. ;) . Hlavně cením to, že se motor ohřeje i když nespaluje palivo. :?: Je to ale trochu jiný zážitek , motor je tichý a někdy ani nevím jestli běží. :lol: ale ty otáčky nevím jak dříve se na žívotnosti projeví. :idea: V záruce bych šel okamžitě do sevisu.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/