Fórum Citroeny.cz • Zobrazit téma - Prehrievanie motora
Právě je úte 19. bře 2024 5:42:23

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Prehrievanie motora
PříspěvekNapsal: pát 30. lis 2018 18:39:44 
Offline

Registrován: čtv 08. bře 2012 0:04:36
Příspěvky: 69
Pozdravujem páni.
Chcel by som Vas poprosit o nazor k mojemu problemu s prehrievanim motora. Registrujem ho sice iba tak jeden - dvakrat za rok, ale stale sa opakuje, vacsinou ked ideme s rodinou na dovolenku s plne nalozenym autom. V tiahlom komci, alebo v strmom stupani, vacsinou ked je vonku nad 30 stupnov a s plnou klimou mi naskoci hlaska STOP , prehriaty motor. Vacsinou sa zaradi jeden rychlostny stupen napr. 3, ktory uz nejde zmenit, kym teplota neklesne - co je logicke, zabranuje to poskodeniu motora. Mna vsak zaujima preco sa toto deje? Nakolko dignostika nic nehlasi, pripada mi to tak, ako keby navrhnutý chadiaci systém nestíhal chladiť tento motor. Samozrejme nesie to dalsie nasledky ako prakticky stale prevarena chladiaca kvapalina v systeme (je spenena a hustejsia - nadobka je tak cervena, a ked chcem vidiet hladinu, musim ju otvorit), alebo to, ze mam pocit ako by bol system viac pretlakovany ako by mal byt - mozno aj preto mi tento rok v Chorvatsku praskla hadicka. Neviem, mate nejake napady? Chystam sa vymenit celu nadobku aj s pretlakovym vrchnakom, ci nemoze byt problem tu. Napadla ma este vodna pumpa, no neviem. Nemate niekto podobne skusenosti - hlavne s rovnakou motorizaciou?
Ďakujem

_________________
Citroen C4 GP Exclusive, 2.0 HDi 138HP, 16V, FAP, AT, r.v.2009, RT5, NaviDrive, 7,5l/100km


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz