Citroën C8 inovace pro modelový rok 2013

Citroën C8 je i přes svůj vcelku dlouhý modelový život stále dobře prodávaným vozem, který nabízí vysokou variabilitu, prostornost a díky stále inovovaným moderním motorům i rychlé, pohodlné a ekonomické cestování až pro osm urostlých dospělých. Variabilitou patří stále Citroen C8 ke špičce svého segmentu a v případě potřeby nabídne i objem téměř tři metry krychlové pro zavazadla.07E16

Už v době svého vzniku se design karoserie velice povedl a díky tomu je stále velice pohledný a moderní, důkazem jsou opravdu jen drobné změny ve vzhledu, které za ty roky C8 prodělal.

Přední maska dostala kulatější šípy a zaoblenou středovou chromovanou lištu. Obdobně se logo změnilo i vzadu na pátých dveřích.

09E6Otěrové lišty na bocích a náraznících už nejsou vždy v laku, ale opět v černé barvě, jsou však elegantně doplněny chromovanou lištou. Černou barvu, kterou Citroën nazývá Onyx Black nyní najdeme také na vnějších zpětných zrcátkách a dveřních sloupcích. Světlomety mají nový kouřový efekt a do palety laků karoserie přibyla nově hnědá Hickory.

O úpravách motorizací a převodovek se v tiskové zprávě Citroënu nepíše, ale dle vývoje motorů i převodovek oznámeného u jiných modelů, můžeme brzy čekat inovace.

[nggallery id=5]