Podmínky a pravidla inzerce

Server Citroeny.cz poskytuje všem uživatelům inzerci zdarma s možností placených prémiových služeb.
Veškerá inzerce by se tak měla týkat vozidel značky Citroen a souvisejících oborů.

Inzerentem může být kdokoliv, ale každý inzerát musí splňovat hlavní podmínky:
- obsah inzerátu a popis položky musí být pravdivý a přesný
- nabízené zboží musí být kvalitní, bezpečné a nesmí být v rozporu s právem
- inzerent musí být oprávněn se zbožím obchodovat
- popis zboží musí být dostatečný, stejně jako kontakt na prodávajícího
- nabízené nebo poptávané zboží musí souviset se značkou Citroën
- inzeráty nesmí být vulgární, hanlivé nebo urážlivé. - inzerát nesmí být reklamou nebo inzercí konkurenčního inzertního systému.
- inzerenti, kteří budou často vkládat velké množství nového zboží mohou být blokování! Inzerce by neměla sloužit jako prodejna zboží cizích e-shopů!

Vyhrazujeme si právo upravit nebo odstranit (bez upozornění) nevhodné inzeráty, které budou v rozporu s podmínkami inzerce nebo platnými zákony či obecnou morálkou.
Pokud si myslíte, že někdo zneužívá náš systém, dejte nám prosím vědět. Pokud zjistíme, že někdo zneužívá inzerci na Citroeny.cz, vyhrazujeme si právo odstranit jeho přístupová práva.
Citroeny.cz nenese žádnou zodpovědnost za neoprávněně použití autorsky chráněné fotografie. Pokud chcete nahrát autorskou fotografií, musíte mít povolení od majitele autorských práv před nahráním. Nelegálně nahrávané autorsky chráněné fotografie, mohou být předmětem stíhání ze strany držitele autorských práv.
Inzertní systém Citroeny.cz pracuje pouze s informacemi, které poskytli inzerenti a nemůže tedy nést žádnou záruku pokud jde o přesnost, úplnost nebo platnost poskytovaných informací. Jako takový Citroeny.cz nenese žádnou odpovědnost za ztráty a škody vyplývající z obchodů uskutečněných na základě zveřejněných inzerátů. Všechny transakce prováděné na základě inzerce přes citroeny.cz jsou na vlastní riziko prodávajícího a kupujícího. Citroeny.cz  také nemá kontrolu nad zveřejněnými odkazy na stránky třetích stran. Jako takový, nemůže zveřejnit žádné prohlášení ohledně přesnosti obsahu obsažených na těchto stránkách.
Uživatel souhlasí se zasíláním informací o inzerci a reklamních sdělení na email uvedený při registraci. Provozovatel je oprávněn zasílat uživateli jakékoli e-mailové zprávy, obsahující informace o inzerci nebo pravidelný Newsletter. Provozovatel nenese zodpovědnost za zneužití osobních dat uživatelů uvedených v inzerátu, nebo získaných nelegálním proniknutím do systému stránek třetí osobou.
Tyto podmínky nabývají platnosti a účinnosti okamžikem jejich zveřejnění. Provozovatel Jiří Chromý, Třebíčská 1540/70, Velké Meziříčí, IČ: 45642427 si vyhrazuje právo tyto podmínky změnit.