40 let Citroënu CX oslavíme na devátém srazu

Další sraz Citroënů CX u nás se blíží a přesto, že to bude v pořadí už devátý sraz u nás, budeme slavit kulatiny, a to Citroënu CX, který před 40 roky začal sjíždět z výrobních linek. Chtěl bych tedy všechny majitele i obdivovatele těchto krásných aut pozvat, já se svou CX-kou určitě dorazím a věřím, že se sraz zase tak skvěle povede, jako minulé ročníky.

Níže přetiskuji pozvánku organizátorů srazu:

Ahoj všichni CX-áci…:-)

Letošní rok se nám neodvratně blíží ke svému konci a s ním se také blíží rok nový, pro nás významný a dá se říci jubilejní. Ne že by snad měla být pořadová číslice příštího CX srazu nějak kulatá, ale kulaté bude výročí zrození naší obdivované krásky, teď již spíše dámy v nejlepších letech, ano – naší obdivované CX-ce bude příští rok 40 let!!!

Tímto bychom Vás všechny chtěli pozvat na příští sraz, který bude v pořadí již devátý. Jak jsem již řekl, bude to pro naše krásné dámy sraz jubilejní a tak budeme rádi když se krasavic sjede co možná nejvíce a budeme se proto snažit sraz udělat co nejlépe. Sraz se bude tentokrát konat na hranici středočeského a plzeňského kraje v kempu Hlavatice v termínu 23 – 25. května 2014. Kemp se nachází na kopci u lesa nedaleko městečka Zbiroh. Program srazu bude velmi pestrý, celovíkendový, bude začínat již v pátek k večeru a končit bude nedělním polednem. Ještě se dolaďuje tak aby byl dokonalý jako CXky a tak zde bude zveřejněn později, nejpozději však do konce ledna. Každopádně se máte na co těšit, nudit se určitě nebudete, to slibujeme…:-) Co se týká ubytování v kempu, je k dispozici 36 klasických 4-lůžkových chatek a 12 pokojů po 3 lůžkách v hlavní budově. Ceny jsou celkem příznivé. Vše je vcelku přehledně rozepsáno na stránkách provozovatele kempu RS Hlavatice, juknout kde se kemp nachází můžete tady, ale pro pořádek ceny uvedeme. :-)

Ubytování:
platí se vždy pouze za obsazené lůžko!!

Hlavní budova – 180 Kč/noc/osoba
Letní chatička – 130 Kč/noc/osoba + 30 Kč půjčení ložního prádla
(tj. spacák, polštář, prostěradlo + povlečení)

Ceny stravování:

Děti do 8 let – snídaně 45 Kč, oběd 75 Kč, večeře 55 Kč
Děti do 12 let – snídaně 55 Kč, oběd 85 Kč, večeře 65 Kč
Dospělí – snídaně 65 Kč, oběd 95 Kč, večeře 70 Kč

Pří vjezdu na sraz se bude vybírat srazovné sloužící na organizaci a věcné ceny ve výši 200 Kč za posádku CX, případně 300 Kč za posádku jiného vozu.
Ihned po příjezdu vás však bude čekat malé překvapení… :-)

Máte-li jakékoliv dotazy týkající se srazu můžete psát na e-mail Zqwaxx@cxclub.cz

Snad je to vše co zatím potřebujete vědět, informace budou průběžně doplňovány. Prosíme o co nejvčasnější vyplnění přihlášky na sraz. Je sice do srazu ještě hodně času ale čím dříve tím lépe i pro nás. Budeme se na Vás moc a moc těšit a doufáme že se sejdeme v co největším počtu a pořádně to výročí oslavíme… :-)

Za pořadatelský tým
Honza Zabloudil

http://www.cxclub.cz/index.htm

[nggallery id=32]